15.6 ιντσών IPS φορητή οθόνη 1920*1080p 60Hz ασύρματη οθόνη αφής
| Κατάσταση των προϊόντων: | Αποθέματα |
|---|---|
| Ευρυζωνική: | - Ναι, ναι. |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6" |
| Τύπος οθόνης: | IPS |
| Τύπος: | φορητό όργανο ελέγχου |
| Κατάσταση των προϊόντων: | Αποθέματα |
|---|---|
| Ευρυζωνική: | - Ναι, ναι. |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6" |
| Τύπος οθόνης: | IPS |
| Τύπος: | φορητό όργανο ελέγχου |
| Αριθμός μοντέλου: | HP-P1561 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| CPU: | I5 3210M |
| Ανάλυση: | 1920*1080 |
| Μέγεθος: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | N2840/RK3288 |
| Σύστημα: | Windows/Android |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| ΡΟΜ: | 16/32GB |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Λειτουργία: | SDK |
| Τύπος οθόνης: | LED |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Λεπτομέρια |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Λειτουργία: | SDK |
| Τύπος οθόνης: | LED |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Λεπτομέρια |
| Αριθμός μοντέλου: | Α2 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| CPU: | In-tel N2840/Rockchip |
| Ανάλυση: | 1366*768 |
| Μέγεθος οθόνης: | 32 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| τύπος διεπαφής: | HDMI, θύρα οθόνης |
| Τύπος: | Επικοινωνία σε υπέρυθρη ακτινοβολία, χωρητική ακτινοβολία |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 (1000 cd/m2, προαιρετικά) |
| Μέγεθος οθόνης: | 42 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| τύπος διεπαφής: | HDMI, θύρα οθόνης |
| Τύπος: | Συγκεντρωτική επαφή |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 (1000 cd/m2, προαιρετικά) |