Διαδικτυακό υπολογιστή αυτοεξυπηρέτησης RK3566 για παραγγελίες εστιατορίων 13.3 ιντσών POE NFC RGB LED Light Bar 5MP Camera Android 11
| Μέγεθος: | 13,3 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Σύστημα: | Android 11 |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Μέγεθος: | 13,3 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Σύστημα: | Android 11 |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Μέγεθος: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3568 |
| Σύστημα: | Android 14 |
| Ραμ: | 4GB |
| ΡΟΜ: | 32GB |
| Αποθήκευση ROM: | 32GB/64GB |
|---|---|
| Αυλάκωση SIM: | Υποστήριξη |
| ROM: | 4 GB |
| CPU: | RK3588 οκταπύρηνος |
| wifi: | 802.11b/g/n (2.4GHz & 5.0GHz προαιρετικά) |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα 2MP |
|---|---|
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Rockchip RK3288 |
| Χωρητικότητα μνήμης: | 2GB/16GB (4+32GB προαιρετικά) |
| Τύπος οθόνης αφής: | Χωρητική οθόνη 10 σημεία Αγγίξτε |
| Ανάλυση εμφάνισης: | 1280x800 |
| Μέγεθος: | 14 ιντσών |
|---|---|
| CPU: | RK3568 |
| Σύστημα: | Android 11 |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| Εγγύηση (έτος): | 2 ετών |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή φόρτισης: | ΫΟ |
| Διεπαφή οδήγησης: | Μίνι-USB |
| Τύπος οθόνης αφής: | Χωρητική οθόνη |
|---|---|
| Λειτουργικό σύστημα: | Android |
| ROM: | 16/32GB |
| Τάση εισόδου: | 12V/1,5α |
| CPU: | RK3288 |
| Κατάσταση των προϊόντων: | Αποθέματα |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης: | 12» |
| Κατασκευή μεταποιητών: | Rockchip |
| Τύπος επεξεργαστή: | Πυρήνας Octa |
| Κύρια συχνότητα του επεξεργαστή: | 2.0GHz |
| Πόε: | Υποστήριξη |
|---|---|
| Συνδεσιμότητα: | Wi-Fi, Bluetooth |
| Αναλογία εικόνας: | 16:9 |
| Wifi: | 802.11β/g/n |
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3588 rockchip |
| Μέγεθος: | 10.1 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| Σύστημα: | Android 7.1/8.0/9.0/10/11 |
| Ραμ: | 2GB |
| ΡΟΜ: | 16GB |
| Μέγεθος: | 10.36inch |
|---|---|
| οθόνη: | Διπλή οθόνη |
| CPU: | RK3288 |
| Σύστημα: | Προαιρετικό για Android |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2 GB |
| μέγεθος: | 13.3inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Σύστημα: | Android 11 |
| Ραμ: | 2GB |
| ROM: | 16GB |