|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM or CNHOPESTAR |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | HOP156 |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 10 |
| Τιμή: | 99-130 usd |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 53x10x31cm |
| Χρόνος παράδοσης: | 5~7 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
15,6 φορητή οθόνη αφής LCD οθόνη αφής 1080p HD οθόνη
| Τύπος πάνελ | IPS H 178/ V178 |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 15,6" |
| Φωτεινότητα | 350cd/m2 |
| Ανάλυση (H x V) | 1920x1080@60Hz |
| Αναλογία εικόνας | 16:9 |
| Επιφάνεια πάνελ | Αντιθαμβωτική |
| Οθόνη αφής | Οθόνη αφής |
| Διεπαφή | Είσοδος 1 | HDMI 2.0x1 για βίντεο |
|---|---|---|
| Είσοδος 2 | TypeCx1 για τροφοδοσία | |
| Είσοδος 3 | TypeCx1 για βίντεο | |
| Είσοδος 4 | Micro USBx1 για μεταφορά δεδομένων | |
| Type-C για A/V και τροφοδοσία | Ναι; η θύρα σήματος TC το υποστηρίζει |
1. Υποστήριξη σύνδεσης PS4/PS5 για οθόνη παιχνιδιών
2. Η μπαταρία είναι η προαιρετική επιλογή. με μπαταρία, είναι εύκολο στη χρήση όπου κι αν πάτε.
Μπαταρία: 10000 mAh
3. Λεπτομερείς εικόνες προϊόντων