|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM or CNHOPESTAR |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | HOP156 |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 10 |
| Τιμή: | Price can be ngotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 53x10x31cm |
| Χρόνος παράδοσης: | 5~7 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
15.6 ιντσών FHD 1080P IPS Τύπος C Κινητό τηλέφωνο Υπολογιστής Φορητή οθόνη αφής
| Τύπος οθόνης | IPS H 178/ V178 |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 15.6" |
| Φωτεινότητα | 350 cd/m2 |
| Ανάλυση (H x V) | 1920x1080@60Hz |
| Αναλογία όψεων | 16:9 |
| Επιφάνεια πίνακα | Αντιφωτισμός |
| Πίνακας αφής | Πίνακας αφής |
| Διασύνδεση | Εισαγωγή 1 | HDMI 2.0x1 για βίντεο |
|---|---|---|
| Εισαγωγή 2 | ΤύποςCx1 για την ισχύ | |
| Εισαγωγή 3 | ΤύποςCx1 για βίντεο | |
| Εισαγωγή 4 | Micro USBx1 για τη μεταφορά δεδομένων | |
| Τύπος-C τόσο για A/V όσο και για ισχύ | Ναι, το σήμα της θύρας TC να το υποστηρίξει |
1. Υποστήριξη σύνδεσης PS4/PS5 για οθόνη παιχνιδιών
![]()
2Η μπαταρία είναι η προαιρετική επιλογή.
Η μπαταρία: 10000 mAh
![]()
3Λεπτομερείς εικόνες των προϊόντων
![]()
![]()
Γενικές ερωτήσεις
1Ποιο είναι το κύριο προϊόν της εταιρείας σας;
Α: Το κύριο προϊόν μας είναι ψηφιακά πλαίσια φωτογραφιών, tablet pc, διαφημιστικά παιχνίδια.
2Ε: Ποια είναι η ελάχιστη παραγγελία;
Α: Ναι, η εταιρεία μας ασχολείται κυρίως με τις χονδρικές συναλλαγές, αλλά αν επιμείνετε να αγοράσετε ένα, ή χρειάζεστε μόνο ένα σύνολο, θα σας παραδώσουμε επίσης τα αγαθά.
3Ε: Ποιες μεθόδους πληρωμής δέχεται η εταιρεία σας;
Α:Αποδεχόμαστε τις περισσότερες μεθόδους πληρωμής, αλλά κυρίως αποδεχόμαστε πληρωμή T/T, Western Union/.
4Ε: Δεν έχω κάνει δουλειές μαζί σας πριν, πώς μπορώ να εμπιστευτώ την εταιρεία σας;
Η εταιρεία μας έχει εμπειρία κατασκευής για 11 χρόνια, η οποία είναι μεγαλύτερη από τους περισσότερους από τους συνεργάτες προμηθευτές μας, είμαστε χρυσοί προμηθευτές για χρόνια. Επιπλέον, έχουμε αρκετά πιστοποιητικά εξουσίας,Για παράδειγμα...CE, ROHS, FCC.
5Ε: Ποιοι είναι οι όροι αποστολής και ο χρόνος παράδοσης της εταιρείας σας;
Α: Λοιπόν, εξαρτάται από την ποσότητα της παραγγελίας σας. Όπως γνωρίζετε, χρειαζόμαστε χρόνο για να κατασκευάσουμε τα μηχανήματα. Αλλά κυρίως, ο χρόνος αποστολής είναι 3-8 εργάσιμες ημέρες μετά την παράδοση.Εξαρτάται από την τελική παραγγελία σας..
6Ε: Θα ήθελα να σας ρωτήσω αν είναι δυνατόν να υπάρχει το λογότυπό μου στο προϊόν.
Α:Ναι, η εξυπηρέτησή μας μπορεί να προσαρμοστεί σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών ODM / OEM ανάπτυξη σχεδιασμού παραγωγής και επεξεργασίας