Android 11 5,45 ιντσών Εγγυητό τερματικό POS με θερμικό εκτυπωτή 58mm NFC WiFi USB συνδεσιμότητα και 32GB / 64GB μνήμη Καλύτερη
| Αριθμός μοντέλου: | N1 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | ΜΜΕΠΟΛΙΤΗΣΗ |
| Μνήμη RAM: | 2/3/4GB |
| Αριθμός μοντέλου: | N1 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | ΜΜΕΠΟΛΙΤΗΣΗ |
| Μνήμη RAM: | 2/3/4GB |
| Αριθμός μοντέλου: | N1 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | ΜΜΕΠΟΛΙΤΗΣΗ |
| Μνήμη RAM: | 2/3/4GB |
| Αριθμός μοντέλου: | N1 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | ΜΜΕΠΟΛΙΤΗΣΗ |
| Μνήμη RAM: | 2/3/4GB |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| Αριθμός μοντέλου: | RS623 |
| κατάσταση προϊόντων: | Νέο |
| Κύρια συχνότητα του επεξεργαστή: | 2.0GHz |
| μέγεθος: | 24 ιντσών |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Σύστημα: | Android 12 |
| Ραμ: | 4/8 GB |
| ΡΟΜ: | 64/128 GB |
| Αριθμός μοντέλου: | i9 pos όλα σε ένα |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6 ίντσες, 11.6 ίντσες 15 ίντσες 15.6 ίντσες Προαιρετικά |
| CPU: | Διπλής πυρήνας n2840 διπλής διασύνδεσης επεξεργαστής 2,16 GHz |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| Λειτουργία: | SDK |
| Τύπος οθόνης: | LED, χωρητική οθόνη αφής |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Αρρενωπός, παράθυρα |
| Αριθμός μοντέλου: | B1 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| CPU: | i3 |
| Ανάλυση: | 1366*768 |
| Αριθμός μοντέλου: | Q6 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ιδιαίτερο χαρακτηριστικό: | Υποστήριξη προσαρμογής |
| Ακουστικά: | Ακουστικά 3,5 χιλιοστών |
|---|---|
| Εξωτερικό πλαίσιο: | ξύλινο πλαίσιο |
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3576/RK3588 Οκταπύρηνα |
| Εγκαθιστώ: | Βάση τοίχου VESA 75*75/100*100 |
| Μέγεθος οθόνης: | 32inches |
| Επεξεργαστής: | Quad-core rockchip |
|---|---|
| Μνήμη: | 2GB+16GB |
| Διασύνδεση υποστήριξης: | USB*2 / RJ45 / SD |
| Βάρος: | 1,5 κιλά |
| λυχνία LED: | 4 πλευρές φωτός μπαρ |