19 ιντσών τοίχος τοποθετημένη μπάρα-τύπου διαφημιστική μηχανή 1920x360 Android Tablet
| Μέγεθος: | 19 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| Σύστημα: | Android 11 |
| Πίνακας αφής: | Συγκεντρωτική επαφή |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| Μέγεθος: | 19 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| Σύστημα: | Android 11 |
| Πίνακας αφής: | Συγκεντρωτική επαφή |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| Εγγύηση (έτος): | 2 ετών |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή φόρτισης: | DC |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα/Πίσω κάμερα |
| Λέξεις-κλειδιά: | Πίνακας υπολογιστή με τοίχο |
|---|---|
| Οικοδεσπότης USB: | USB Host 2.0 |
| Αυλάκωση SIM: | 4G κάρτα ροής |
| Μέγεθος οθόνης: | 15,6 ίντσες |
| Αποθήκευση ROM: | 32GB/64GB |
| Color: | Black, White |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 7" |
| Processor Manufacture: | A33 quad core processor |
| Processor Type: | Intel Atom |
| Τύπος: | IPS |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εσωτερικά |
| Γωνία θέασης: | 89 /89 /89 /89 (Λ/Ρ/Υ/Δ) |
| Φωτεινότητα: | 250 cd/m2 |
| Χρόνος απόκρισης: | 5 ms |
| Μέγεθος: | 18.5inch |
|---|---|
| Επεξεργαστής: | RK3399 |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 8.1/9.0/10 |
| Ραμ: | 2GB |
| ΡΟΜ: | 16GB |
| Εγγύηση (έτος): | 2 έτη |
|---|---|
| Σενάρια: | Για τον επαγγελματία |
| Ειδικότητα: | Αδιάβροχο |
| Διασύνδεση φόρτισης: | Δ.Σ. |
| Διεπαφή κίνησης: | USB |
| Λειτουργία: | NFC, αναγνώριση δακτυλικών αποτυπωμάτων, σάρωση QR κλπ// |
|---|---|
| Διεπαφή κίνησης: | Micro SD*1, USB typeC*1, USB-A*1, κάρτα SIM*1, HDMI*1 |
| Κάμερα: | 2.0+5.0MP,2.0+8.0MP,5.0+13.0MP |
| Ανάλυση οθόνης: | IPS HD800*1280· IPS FHD 1920*1200 |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 9.0 |
| μέγεθος: | 13.3inch |
|---|---|
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3288, τετραπλό πυρήνα, φλοιός A17,1.8G |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android 6.0/8.1 |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| ROM: | 16b |
| Αριθμός μοντέλου: | Κ14 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android, Win7/10 |
| Αριθμός μοντέλου: | Κ14 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android, Win7/10 |
| Αριθμός μοντέλου: | HPI7 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Μνήμη: | 4GB DDR3, 8GB DDR3, 2GB DDR3, 16GB ddr3 |
| Αριθμός μοντέλου: | F1 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | cnhopestar |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android |
| Αριθμός μοντέλου: | 6000 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MTK6739 |
| Μνήμη RAM: | 1/2 GB |
| Αριθμός μοντέλου: | 6000 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MTK6739 |
| Μνήμη RAM: | 1/2 GB |