|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Τεμάχιο |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
| Διαθέσιμο μέγεθος οθόνης | 32" |
| Σύστημα | |
| Android OS (προεπιλογή) | Έκδοση Android 12.0, 2G/4G RAM, 32G/64G ROM |
| Win OS (επιλογή) | Intel core i3/i5/i7, Μνήμη 8G/16G, Σκληρός δίσκος 128G/256G/512G |
| Οθόνη αφής (επιλογή) | |
| Τύπος αφής | 10 σημεία αφής |
| Αισθητήρας αφής | Υπέρυθρη αφή |
| Επιφάνεια αφής | 4mm σκληρυμένο γυαλί |
| Χρόνος απόκρισης | 2ms |
| Προδιαγραφές πάνελ | |
| Τύπος πάνελ | TFT LCD |
| Διαγώνια αναλογία εικόνας | 16:09 |
| Φυσική ανάλυση | 1920x1080 ή 3840x2160 |
| Γωνία θέασης | H178°/V178° |
| Χρώμα οθόνης | 16.7M |
| Pixel Pitch (mm) | 0.630x0.630mm (HxV) |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | WLED |
| Χρόνος απόκρισης | 6ms |
| Αντίθεση | 5000:01:00 |
| Φωτεινότητα | 450cd/m2 |
| Διάρκεια ζωής | >50.000 ώρες |
| Άλλα | |
| Ηχείο | 2*5W |
| Internet | WIFI, RJ45 |
| Διεπαφή | 2*USD2.0 |
| Εμφάνιση | |
| Χρώμα | Μαύρο/Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Μεταλλική θήκη SPCC + Σκληρυμένο Γυαλί |
| Εγκατάσταση | Επιδαπέδια βάση |
| Αξεσουάρ | Τηλεχειριστήριο, καλώδιο τροφοδοσίας |
| Πιστοποιητικά | CE, RoHS, FCC, ISO9001, CCC |
| Τροφοδοσία | |
| Τροφοδοτικό | AC100-240V, 50/60Hz |
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας | ≤220W |
| Κατανάλωση ενέργειας σε αναμονή | ≤1W |
| Περιβάλλον λειτουργίας | |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0℃~50℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20℃~60℃ |
| Υγρασία λειτουργίας | 85% |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | 85% |
| Λεπτομερείς λειτουργίες | |
| Υποστήριξη μορφών βίντεο | MPEG1/MPEG2/MPEG4/ASP/WMV/AVI |
| Υποστήριξη μορφών εικόνας | JPEG/BMP/TIFF/PNG/GIF |
| Υποστήριξη μορφών ήχου | Wave/MP3/WMA/AAC |
| Ανάλυση εικόνας | Υποστηρίζει 1080p, 720p, 480p και πολλαπλές αναλύσεις |
Ο μεγάλος σχεδιασμός μεγέθους 32 ιντσών παρέχει αρκετό χώρο για την προβολή διαφημιστικού περιεχομένου και την ενίσχυση του διαφημιστικού αποτελέσματος.
Υποστηρίζει 1920x1080 (Full HD) και 3840x2160 (4K UHD), παρουσιάζοντας καθαρά διαφημιστικές εικόνες και προσελκύοντας την προσοχή του κοινού.
Ο σχεδιασμός με εξαιρετικά ευρεία γωνία θέασης 178° και η υψηλή αντίθεση ενισχύουν την πολυεπίπεδη εικόνα και διασφαλίζουν ότι οι πελάτες μπορούν να βλέπουν καθαρά το διαφημιστικό περιεχόμενο από οποιαδήποτε γωνία.
Υποστηρίζει χωρητική αφή 10 σημείων, κατάλληλη για διαδραστική διαφήμιση, αναζήτηση πληροφοριών από χρήστες ή αλληλεπίδραση πληροφοριών.
Υποστηρίζει συστήματα Android και Win, και μπορεί να συνδυαστεί με διαφορετικά συστήματα ανάλογα με τις ανάγκες του χρήστη.
Ο επιδαπέδιος σχεδιασμός είναι όμορφος και εύκολος στην εγκατάσταση, κατάλληλος για ευρεία εφαρμογή σε εμπορικά κέντρα, ξενοδοχεία, εκθεσιακούς χώρους, αεροδρόμια, σταθμούς και άλλα μέρη.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()