| Συμβατότητα Λειτουργικού Συστήματος | Win 7/ Win 8/ Win 10CE/Mac/Android/Linux /XP |
| Επεξεργαστής | J1900 ή νεότερος |
| Μνήμη RAM | 2GB/4GB/8GB |
| ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ | 32GB/64GB/128GB (Αναβαθμίσιμη) |
| ΘΥΡΕΣ | VGA, HD, USB 2.0 (2-6), USB 3.0(1-2), LAN, COM, Ήχος, WiFi |
| Οθόνη | |
|---|---|
| Τύπος Οθόνης | Οπίσθιος φωτισμός LED και LCD Βαθμού Α |
| Μέγεθος Οθόνης | 15,6 ίντσες (16:9) |
| Ανάλυση | 1366*768 /1920*1080P |
| Φωτεινότητα | ≥250cd/m2 |
| Χρόνος Απόκρισης | <5ms |
| Οθόνη Αφής | |
| Λειτουργία Αφής | Χωρητική Οθόνη Αφής |
| Χρόνος Απόκρισης | <5ms |
| Ποσότητα Σημείων Αφής | Τυπική Διαμόρφωση: 10 Σημεία Αφής, είναι δυνατή η μεγέθυνση και σμίκρυνση εικόνων, υποστηρίζει επίσης πολλαπλή αφή. |
| Εγκυρότητα Αναγνώρισης Αφής | >1,5mm |
| Συχνότητα Σάρωσης | 200Hz |
| Ακρίβεια Σάρωσης | 4096×4096 |
| Κωδικός Επικοινωνίας | Υψηλής Ταχύτητας USB 2.0, 3.0 |
| Θεωρητικός Χρόνος Κλικ | >50 Εκατομμύρια Κλικ |
Ποιότητα: Έχουμε ένα αυστηρό σύστημα ποιοτικού ελέγχου. Όλα τα προϊόντα που παραγγέλλονται από το εργοστάσιό μας επιθεωρούνται από μια επαγγελματική ομάδα ποιοτικού ελέγχου.
Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: Παρέχουμε ομάδα εξυπηρέτησης μετά την πώληση, όλα τα προβλήματα και οι ερωτήσεις θα επιλυθούν από την ομάδα εξυπηρέτησης μετά την πώληση.
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας (MOQ): Δεχόμαστε μικρές παραγγελίες και μικτές παραγγελίες. Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών μας, ως μια δυναμική ομάδα, θέλουμε να συνδεθούμε με όλους τους πελάτες μας.
Εμπειρία: Ως μια δυναμική ομάδα, μέσω της εμπειρίας μας άνω των 10 ετών σε αυτήν την αγορά, συνεχίζουμε να ερευνούμε και να μαθαίνουμε περισσότερη γνώση από τους πελάτες, ελπίζοντας ότι μπορούμε να γίνουμε ο μεγαλύτερος και επαγγελματικός προμηθευτής στην Κίνα σε αυτήν την αγορά. Επιχειρηματική μονάδα.
OEM: Αποδοχή ODM/OEM.
Δείγματα: Παρέχουμε δείγματα αυτού του προϊόντος από την πηγή μας.
Χρόνος παραγωγής: εντός 7 εργάσιμων ημερών μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας.
Ο τίτλος μπαίνει εδώ.
Προσφέρουμε προϊόντα υψηλής ποιότητας και τις καλύτερες υπηρεσίες μετά την πώληση στους πελάτες. Τηρούμε την αρχή της "αξιοπιστίας πρώτα και
προσανατολισμένης στην εξυπηρέτηση. Έχουμε συστήσει τμήματα επιστημονικής έρευνας, διαχείρισης και παραγωγής. Η παραγωγική μας βάση καλύπτει 3.000
τετραγωνικά μέτρα, με εργαστήριο χωρίς σκόνη και 4 υποστηρικτικές ολοκληρωμένες γραμμές παραγωγής.