|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | Επικαιροποίηση |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | Price ca be negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί δώρων (με συσκευασία):320*241*129mmNet 1.45KG αφής Android tablet nfc |
| Χρόνος παράδοσης: | 2-8 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
Αυτό το 10 ιντσών tablet Android είναι ειδικά κατασκευασμένο για εμπορικά περιβάλλοντα όπου η σταθερή σύνδεση δικτύου, η αξιόπιστη λειτουργία και η μακροχρόνια ανάπτυξη είναι κρίσιμες.Σχεδιασμένα ειδικά για εφαρμογές POS και εστιατορίων, συνδυάζει μια ολοκληρωμένη οθόνη, σύστημα Android και συνδεσιμότητα RJ45 LAN σε μια ενιαία συμπαγή συσκευή που απλοποιεί την εγκατάσταση και την καθημερινή λειτουργία.
Αντί να τοποθετηθεί ως tablet καταναλωτή, αυτό το προϊόν είναι σχεδιασμένο ως επιχειρηματικό τερματικό που υποστηρίζει συνεχή χρήση, δομημένες ροές εργασίας και ενσωμάτωση σε επίπεδο συστήματος.Είναι κατάλληλο για εστιατόρια., καταστήματα λιανικής πώλησης, γραφεία εξυπηρέτησης και περιβάλλοντα φιλοξενίας όπου η ταχύτητα, η συνέπεια και η σταθερότητα του δικτύου επηρεάζουν άμεσα την εμπειρία των πελατών και την επιχειρησιακή αποτελεσματικότητα.
| Ειδικότητα | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Εικόνα | 10οθόνη IPS 1 ιντσών |
| Απόφαση | 1280×800 |
| Φωτεινότητα | 350 cdm2 |
| Αντίθεση | 1000 |
| Αναλογία οθόνης/περιοχή οθόνης | 16:10 / Περιοχή οθόνης: 218×135mm |
| Συστατικό | Προδιαγραφές |
|---|---|
| CPU | Τετραπλό πυρήνας φλοιού A17, 1.8G, RK3288 |
| Μνήμη RAM | 2G |
| ΡΟΜ | 16GB |
| Σύστημα. | Android 8.1 |
| Τύπος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| WIFI | 802.11β/g/n |
| Ethernet | Υποστηρίζει τη σύνδεση με τη διασύνδεση δικτύου RJ45 |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| 3G/4G | Υποστήριξη εξωτερικού 3G / 4G USB dongle |
| Λιμάνι | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Κάρτα SD | 1 × κάρτες SD (μέγιστη υποστήριξη 32GB) |
| Μίνι USB | 1×USB OTG (για το debugging και τον προγραμματισμό του συστήματος) |
| USB 2.0 | 3×USB 2.0 διεπαφή (υποστηρίζει U δίσκο, ποντίκι, πληκτρολόγιο, εκτυπωτή κλπ.) |
| RJ45 με POE | 1×RJ45 διεπαφή δικτύου με POE |
| Ακουστικά | 1×3,5 mm πρίζα ακουστικών |
| Δύναμη | 1 × 4,0 mm πρίζα συνεχούς ρεύματος |
| Τύπος μέσου | Υποστηριζόμενες μορφές |
|---|---|
| Βίντεο | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263Χ.264, RV (μέγιστη υποστήριξη 1080P) |
| Ακουστικό | MP3, WMA, AAC και άλλα |
| Εικόνα | JPEG, JPG |
Σε εστιατόρια και POS περιβάλλοντα, η αξιοπιστία του δικτύου είναι απαραίτητη.ενδεχομένως να προκαλέσει καθυστέρηση ή πτώση σύνδεσης που επηρεάζει τις ροές εργασίας επεξεργασίας παραγγελιών και πληρωμώνΗ ενσωματωμένη θύρα RJ45 LAN επιτρέπει σε αυτό το tablet Android να συνδέεται απευθείας με καλωδιακά δίκτυα, εξασφαλίζοντας σταθερή μετάδοση δεδομένων ακόμη και σε περιβάλλοντα υψηλής κυκλοφορίας.
Αυτό το καθιστά ιδανική επιλογή για εστιατόρια, αλυσίδες γρήγορης υπηρεσίας και καταστήματα τροφίμων όπου τα συστήματα POS πρέπει να παραμένουν σε απευθείας σύνδεση ανά πάσα στιγμή.Η καλωδιακή συνδεσιμότητα απλοποιεί επίσης τη διαχείριση του δικτύου για τις ομάδες πληροφορικής και τους ενοποιητές συστημάτων που προτιμούν την προβλέψιμη υποδομή έναντι των ασύρματων ρυθμίσεων καταναλωτικού επιπέδου.
Η οθόνη των 10 ιντσών παρέχει μια άνετη ισορροπία μεταξύ ορατότητας και αποδοτικότητας του χώρου του πάγκου.και λεπτομέρειες συναλλαγών με σαφήνεια, ενώ παραμένουν αρκετά συμπαγείς για γεμάτους πάγκους και χώρους υπηρεσιών.
Η αλληλεπίδραση με το άγγιγμα είναι βελτιστοποιημένη για γρήγορες, επαναλαμβανόμενες λειτουργίες όπως η εισαγωγή παραγγελιών, η διαχείριση τραπεζών και οι διαδικασίες πληρωμής.μείωση του χρόνου κατάρτισης και ελαχιστοποίηση των σφαλμάτων εισόδου.
Αυτό το tablet υιοθετεί μια φιλοσοφία σχεδιασμού που μειώνει την ανάγκη για πολλές εξωτερικές συσκευές και καλώδια.και διεπαφή δικτύου σε μία μονάδα, απλοποιεί την ανάπτυξη και δημιουργεί μια καθαρότερη, πιο επαγγελματική εμφάνιση.
Για τους ιδιοκτήτες εστιατορίων και τους διαχειριστές λιανικής, αυτό σημαίνει ταχύτερη εγκατάσταση, λιγότερα σημεία βλάβης και ευκολότερη συντήρηση.μειώνει την πολυπλοκότητα του έργου και συντομεύει τα χρονοδιαγράμματα ανάπτυξης σε πολλαπλές τοποθεσίες.
Λειτουργεί με το λειτουργικό σύστημα Android και υποστηρίζει ένα ευρύ φάσμα εφαρμογών POS και διαχείρισης εστιατορίων.Οι επιχειρήσεις μπορούν να αναπτύξουν υφιστάμενο λογισμικό POS με βάση το Android ή να συνεργαστούν με προγραμματιστές για την προσαρμογή εφαρμογών για συγκεκριμένες ροές εργασίας και απαιτήσεις εμπορικής επωνυμίας.
Το ανοιχτό οικοσύστημα Android επιτρέπει την ενσωμάτωση με συστήματα οθόνης κουζίνας, διαχείριση αποθεμάτων, προγράμματα αφοσίωσης και εργαλεία αναφοράς βασισμένα στο σύννεφο.Αυτή η ευελιξία βοηθά τις επιχειρήσεις να επεκτείνουν τις δραστηριότητές τους χωρίς να είναι κλειδωμένες σε ιδιόκτητες πλατφόρμες υλικού.
Το Android tablet έχει σχεδιαστεί με γνώμονα την επιχειρηματική χρήση, υποστηρίζοντας μεγάλες ώρες λειτουργίας και σταθερή απόδοση..Είναι κατάλληλο για σταθερή εγκατάσταση σε πάγκους, τοίχους ή προσαρμοσμένες τοποθεσίες ανάλογα με τη διάταξη του χώρου.
Η σταθερή πλατφόρμα υλικού και το ώριμο περιβάλλον Android το καθιστούν κατάλληλο για μακροπρόθεσμη ανάπτυξη,που είναι ιδιαίτερα σημαντικό για τις αλυσίδες εστιατορίων και τα franchises που απαιτούν ομοιόμορφο υλικό σε όλες τις τοποθεσίες.
Για τις επιχειρήσεις που λειτουργούν πολλαπλά καταστήματα, η τυποποίηση είναι το κλειδί.η οποία επιτρέπει την κεντρική διαχείριση λογισμικού, ενοποιημένη εμπειρία χρήστη και απλοποιημένη κατάρτιση του προσωπικού.
Οι διανομείς και οι ενοποιητές συστημάτων επωφελούνται από ένα προϊόν που μπορεί να αναπαραχθεί εύκολα σε όλα τα έργα, επιτρέποντας παράλληλα την προσαρμογή firmware, branding,και προεγκατάσταση εφαρμογής για να ανταποκρίνονται σε διαφορετικές απαιτήσεις των πελατών.
Το προϊόν αυτό είναι τοποθετημένο ώστε να ανταποκρίνεται στις προσδοκίες των αγοραστών B2B που δίνουν προτεραιότητα στην αξιοπιστία, τη διαχείριση του κύκλου ζωής και το συνολικό κόστος ιδιοκτησίας.Υποστηρίζει την εξατομίκευση OEM και ODM, συμπεριλαμβανομένης της διαμόρφωσης του συστήματος, το boot branding και το προεφοδιασμό λογισμικού, καθιστώντας το κατάλληλο για τους παρόχους λύσεων και τους εταίρους του καναλιού.
Αντί να κυνηγά χαρακτηριστικά καταναλωτών, επικεντρώνεται σε αυτά που έχουν μεγαλύτερη σημασία στις εμπορικές αναπτύξεις: σταθερότητα, ολοκλήρωση και λειτουργική αποτελεσματικότητα.
Αυτό το 10 ιντσών Android tablet με σύνδεση RJ45 LAN προσφέρει μια αξιόπιστη πλατφόρμα για εφαρμογές POS και εστιατορίων. Συνδυάζει σταθερότητα καλωδιακού δικτύου, ευελιξία Android,και ένα σχεδιασμό φιλικό προς την εγκατάσταση σε μια ενιαία εμπορική λύση.
Για τις επιχειρήσεις που αναζητούν ένα αξιόπιστο τερματικό POS με βάση το Android που ταιριάζει στις πραγματικές επιχειρήσεις εστιατορίων και λιανικής πώλησης, αυτό το tablet παρέχει μια ισορροπημένη και αξιόπιστη βάση για μακροπρόθεσμη επιτυχία.