Win7/10 All-in-One POS εφαρμογές ολοκληρωμένο εκτυπωτή SDK λειτουργία για εστιατόρια 15.6 ιντσών LED οθόνη αφής
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Λειτουργία: | SDK |
| Τύπος οθόνης: | LED |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Λεπτομέρια |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Λειτουργία: | SDK |
| Τύπος οθόνης: | LED |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Λεπτομέρια |
| Αριθμός μοντέλου: | Ι1S |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ιδιαίτερο χαρακτηριστικό: | Υποστήριξη προσαρμογής |
| Αριθμός μοντέλου: | B1 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| CPU: | i3 |
| Ανάλυση: | 1366*768 |
| Αριθμός μοντέλου: | RS607 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | oem |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Λεπτομέρια |
| Αριθμός μοντέλου: | Α2 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| CPU: | In-tel N2840/Rockchip |
| Ανάλυση: | 1366*768 |
| Αριθμός μοντέλου: | RS610P |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | CNHOPESTAR |
| CPU: | I3 δεύτερης γενιάς |
| Ανάλυση: | 1366*768P |
| Μέγεθος: | Διπλή οθόνη 15,6+14 ιντσών |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Σύστημα: | Windows7/10 |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| ΡΟΜ: | 32GB |
| Screen size: | 7 10 10.1 12 15 17 18.5 19 21.5 27 inch |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 800×600,1024*768,1280*800,1280*1024,1440*900, |
| Interface type: | VGA, HDMI, USB |
| Type: | Resistive touch, Capacitive touch |
| Αριθμός μοντέλου: | D7 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| CPU: | In-tel |
| Ανάλυση: | 1366*768 |
| Μέγεθος οθόνης: | 12 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 1024x768 |
| Τύπος διεπαφής: | VGA, HDMI, USB |
| Τύπος: | Αντίσταση αφής, 4 καλώδια, 5 καλώδια αφής προαιρετικά |
| Αριθμός μοντέλου: | k17 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Παράθυρα, αρρενωπά |
| Κύρια επίδειξη: | 11.6/15.6" |
|---|---|
| Μνήμη: | DDR3 2G |
| Δικτυακό Δίσκο: | 32G SSD |
| CPU: | Intel N2930 / N2840 / I3 / 1900 |
| Λειτουργικό Σύστημα: | win7/Andrid |
| Μέγεθος: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3568 |
| Σύστημα: | Παράθυρα 7 |
| Μνήμη RAM: | 8 GB |
| ROM: | 128 GB |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Λειτουργία: | SDK |
| Τύπος οθόνης: | LED |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Λεπτομέρια |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6' |
|---|---|
| CPU: | I3-3120M |
| Απόφαση: | 1366*768 |
| ΕΣ: | Windows 7/10, Android |
| Μνήμη RAM: | 2/4/6/8 GB |