15.6 ιντσών N2840 POS Machine Touch Screen POS Τερματικό για λιανικό εμπόριο και εστιατόριο
| Μέγεθος: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | N2840/RK3288 |
| Σύστημα: | Windows/Android |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| ΡΟΜ: | 16/32GB |
| Μέγεθος: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | N2840/RK3288 |
| Σύστημα: | Windows/Android |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| ΡΟΜ: | 16/32GB |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| Λειτουργία: | SDK |
| Τύπος οθόνης: | LED |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Κερδίστε 10 |
| Αριθμός μοντέλου: | k17 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Παράθυρα, αρρενωπά |
| System: | Android 11 |
|---|---|
| Resolution: | 1280x800 |
| Touch Panel: | 10-Point capacitive touch |
| Network: | Enthernet / 3G / 4G |
| Camera: | Front |
| Μέγεθος οθόνης: | Φορητή οθόνη USB-C κινητό τηλέφωνο 15.6 ιντσών υπολογιστής φορητή οθόνη αφής με μπαταρία |
|---|---|
| Απόφαση: | 1920 X 1080 |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Τύπος: | Χωρητική αφή 10 σημείων |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Interface: | USB / RJ45 / SD / Earphone |
|---|---|
| Resolution: | 1920x1080 |
| Connectivity: | Wi-Fi, BT |
| Earphone: | 3.5mm earphone |
| Aspect Ratio: | 16:9 |
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
|---|---|
| Κύρια συχνότητα επεξεργαστή: | 1,3G |
| οπτικός τύπος μονάδας δίσκου: | ΟΧΙ |
| Ευρεία οθόνη: | Ναί |
| Μέγεθος οθόνης: | 10 " |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 1920x1080 |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Τύπος: | Χωρητική αφή 10 σημείων |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 1920 X 1080 |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Τύπος: | Χωρητική αφή 10 σημείων |
| Τύπος: | φορητή οθόνη παιχνιδιών χωρίς καλώδιο |
|---|---|
| Λάμψη: | 350cd/m2 |
| Εγγύηση: | 3 Χρόνια |
| Χρόνος απόκρισης: | 5 ms |
| Εφαρμογή: | Γραφείο, εσωτερικό, τοίχο |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 1920 X 1080 |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Τύπος: | Χωρητική αφή 10 σημείων |
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
|---|---|
| Ευρεία οθόνη: | Ναί |
| Μέγεθος οθόνης: | 10.1 " |
| Τύπος εμφάνισης: | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Επωνυμία επεξεργαστή: | Quad Core Cortex A7 |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 1920 X 1080 |
| Τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Τύπος: | Χωρητική αφή 10 σημείων |
| Μέγεθος οθόνης: | 13.3 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 1920 X 1080 |
| Τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Τύπος: | Χωρητική αφή 10 σημείων |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 1920x1080 |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Τύπος: | Χωρητική αφή 10 σημείων |