L τύπου Android 8.1 NFC 10.1 ιντσών All In One Touch Screen PC με φως LED
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
|---|---|
| Ευρεία οθόνη: | Ναί |
| Μέγεθος οθόνης: | 10.1 " |
| Τύπος εμφάνισης: | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Επωνυμία επεξεργαστή: | Quad Core Cortex A7 |
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
|---|---|
| Ευρεία οθόνη: | Ναί |
| Μέγεθος οθόνης: | 10.1 " |
| Τύπος εμφάνισης: | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Επωνυμία επεξεργαστή: | Quad Core Cortex A7 |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Widescreen: | yes |
| Screen Size: | 10.1" |
| Display Type: | LCD |
| Processor Brand: | Quad core cortex A7 |
| Μέγεθος: | 75inch |
|---|---|
| Απόφαση: | 1920x1080/3840x2160 |
| Πίνακας αφής: | 10 σημεία χωρητικής επαφής |
| Σύστημα: | Windows/Android |
| Ραμ: | 2/4/8/16GB |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| παραγωγή: | φορητό όργανο ελέγχου |
| Απόφαση: | 1920 X 1080 |
| Τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Τύπος: | Χωρητική αφή 10 σημείων |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 1920 X 1080 |
| Τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Τύπος: | Χωρητική αφή 10 σημείων |
| Μέγεθος οθόνης: | 15 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 1920 X 1080 |
| Τύπος διεπαφής: | USB, Mini HDMI, Typec*2 |
| Τύπος: | Χωρητική αφή 10 σημείων |
| Μέγεθος οθόνης: | 12 ίντσας |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Ψήφισμα: | 1024x768 |
| τύπος διεπαφής: | VGA και DVI, HDMI - προαιρετικά |
| Τύπος: | Χωρητική αφή 10 σημείων |
| Αριθμός μοντέλου: | I8 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Πρότυπα πιστοποιητικών: | CE ROHS |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6 ίντσες 15 ίντσες προαιρετικά |
|---|---|
| Απόφαση: | 1080p, 4K προαιρετικά. |
| Τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Τύπος: | Συγκεντρωτική επαφή 10 σημείων (προαιρετική) |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| γωνία θέασης: | Οριζόντια 178° κάθετη:178° |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Συνδετήρας: | Τύπος C/H-DMI |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 100 έως 240V AC (DC 12V) |
| Εγκατάσταση: | Δισκογραφικό ή τοίχωμα |
| Μέγεθος οθόνης: | 21.5 |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Ψήφισμα: | 1920x1080 |
| τύπος διεπαφής: | VGA, HDMI, USB |
| Τύπος: | Συμπεριεκτικό άγγιγμα, 4 καλώδια, 5 καλώδια, προαιρετικά |
| Μέγεθος: | 21Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Σύστημα: | Android 12 |
| Ραμ: | 4/8GB |
| ΡΟΜ: | 64/128 GB |
| Μέγεθος: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Σύστημα: | Windows 7/10 |
| Μνήμη RAM: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Μέγεθος οθόνης: | 19 ιντσών |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 1440X900 |
| τύπος διεπαφής: | VGA και HDMI, RS232- προαιρετικά |
| Τύπος: | IR Touch, χωρητικό άγγιγμα ή χωρίς οθόνη αφής |
| Λάμψη: | 350cd/m2 (1000cd/m2, προαιρετικό) |
| Μέγεθος οθόνης: | 150,6 ιντσών IPS |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 1920x1080 |
| τύπος διεπαφής: | VGA HDMI USB DC |
| Τύπος: | Κατανάλωση |