RK3288 A64 NFC Wifi 12 ιντσών Android Tablet με τοιχώδη θήκη
| Εγγύηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
| Επεξεργαστής: | RK3288, τετραπλό πυρήνα, φλοιός A17,1.6G |
| Δυνατότητα μνήμης: | 2GB |
| Ανάλυση οθόνης: | 1280x800 |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
| Επεξεργαστής: | RK3288, τετραπλό πυρήνα, φλοιός A17,1.6G |
| Δυνατότητα μνήμης: | 2GB |
| Ανάλυση οθόνης: | 1280x800 |
| Εγγύηση (έτος): | 2 έτη |
|---|---|
| Διεπαφή κίνησης: | USB, RJ45, Micro-USB, υποδοχή κάρτας SD, OTG |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα 2.0 |
| Κατασκευή μεταποιητών: | Rockchip |
| Κάμερα: | Προαιρετική μπροστινή κάμερα |
|---|---|
| Επεξεργαστής: | A64 |
| Δυνατότητα μνήμης: | 2GB/4G |
| Ανάλυση οθόνης: | 1280x800 |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 8.1 |
| Εγγύηση (έτος): | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB τύπου C RJ45 |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα, δεύτερη κάμερα. |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Αποθέματα |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6inch |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Rockchip RK3399 |
| Τύπος επεξεργαστή: | 6 πυρήνας |
| Screen Size: | 10.1" IPS screen |
|---|---|
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | RK3288,Quad-core cortex A17,1.6G |
| Display resolution: | 1280x800 |
| Operating System: | Android 8.1 |
| Μέγεθος: | 13.3 ίντσες IPS |
|---|---|
| Κάμερα: | 2MP μπροστινή κάμερα |
| Επεξεργαστής: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Εικόνα αφής: | Συγκεντρωτική οθόνη |
| Ανάλυση: | 1280*800 |
| Πίνακα: | Εικονική οθόνη, Αδιάβροχη |
|---|---|
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα 5.0MP |
| Ανάλυση οθόνης: | 1280*800 |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 8.1 |
| Τύπος: | Πιστολόγιο PC, Βιομηχανικό Πιστολόγιο |
| Εγγύηση (Έτη): | 3 έτη |
|---|---|
| Σενάρια: | Για τον επαγγελματία |
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχο |
| Διεπαφή κίνησης: | USB τύπου C RJ45 |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Μέγεθος: | 10,1 ίντσες IPS |
|---|---|
| Κάμερα: | 2MP μπροστινή κάμερα |
| Επεξεργαστής: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Οθόνη αφής: | Χωρητική οθόνη |
| Ψήφισμα: | 1280*800 |
| Λέξη-κλειδί: | 10 ιντσών POE android tablet |
|---|---|
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3288, τετραπλό πυρήνα, φλοιός A17,1.8G |
| Δυνατότητα μνήμης: | 2GB |
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
| Ανάλυση οθόνης: | 1280*800 |
| Μέγεθος: | 13.3inch |
|---|---|
| CPU: | Δελτίο ΕΚΑΧ, αριθ. |
| Σύστημα: | Android 5.1/6.0/7.0/8.1/9.0/10/11 |
| Απόφαση: | 1280x800/1920x1080 |
| Ραμ: | 2GB |
| Εγγύηση (έτος): | 3 έτη |
|---|---|
| Σενάρια: | Για τον επαγγελματία |
| Κατασκευή μεταποιητών: | RK3288 |
| Τύπος οθόνης αφής: | Συγκεντρωτική οθόνη |
| Ανάλυση οθόνης: | 1280*800 |
| Τύπος: | IPS |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εσωτερικά |
| Γωνία θέασης: | 89 /89 /89 /89 (Λ/Ρ/Υ/Δ) |
| Φωτεινότητα: | 250 cd/m2 |
| Χρόνος απόκρισης: | 5 ms |
| Εγγύηση (έτος): | 3 έτη |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα, δεύτερη κάμερα. |
| Κατασκευή μεταποιητών: | Τετραπλό πυρήνας φλοιού A17,1.6G,RK3288 |
| Δυνατότητα μνήμης: | 2GB/16GB (4+32GB προαιρετικά) |