15.6 ιντσών Win 7/10 POS Τερματικό ταμείο 8 128GB Μηχανή με οθόνη αφής και εκτυπωτή 58mm Περιλαμβάνει λειτουργία SDK
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Λειτουργία: | SDK |
| Τύπος οθόνης: | LED |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Λεπτομέρια |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Λειτουργία: | SDK |
| Τύπος οθόνης: | LED |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Λεπτομέρια |
| Μέγεθος: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | j6412, RK3288, rk3568, Intel Celeron J1900, Intel Celeron J6412, Intel i5, INTEL I3, Intel I7, intel |
| Ανάλυση: | 1920*1080, προαιρετικά |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Παράθυρα, αρρενωπά |
| Διασύνδεση: | RJ45 |
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
|---|---|
| Κύρια συχνότητα επεξεργαστή: | 1,3G |
| οπτικός τύπος μονάδας δίσκου: | ΟΧΙ |
| Ευρεία οθόνη: | Ναί |
| Μέγεθος οθόνης: | 10 " |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 10" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| Τύπος: | 1920*1080P, IPS |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εσωτερικός |
| Γωνιά προβολής: | 89/89/89/89 (L /R /U /D) |
| Εικονοστοιχείο: | 0.227mm (w) |
| Αναλογία αντίθεσης: | 1000: 1 |
| Εγγύηση (έτος): | 2 ετών |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Διεπαφή φόρτισης: | ΫΟ |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Αποθήκευση: | 4GB+64GB |
|---|---|
| Διασύνδεση φόρτισης: | Τύπος USB |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6 ίντσες |
| CPU: | Quad core cor-tex A17,1.8G,RK3568 |
| Αυλάκωση SIM: | 4G κάρτα ροής |
| CPU: | Τετραπύρηνος 1,3 GHz |
|---|---|
| Χρώμα: | λευκό χρώμα |
| Καλέστε χειραψία: | Ναί |
| Λειτουργία: | NFC POE |
| Χρήση: | Νοσοκομείο |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Λειτουργία: | SDK |
| Τύπος οθόνης: | LED |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Λεπτομέρια |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Λειτουργία: | SDK |
| Τύπος οθόνης: | Φωτοβολείς LED, LCD, άλλα |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Linux, Android, Windows, Άλλα |
| Μνήμη RAM: | 2GB DDR3, 4GB DDR3, 8GB DDR3 |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| Λειτουργία: | SDK |
| Λέξη-κλειδί: | 15.6 ιντσών Ηλιακή οθόνη αφής |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6 ίντσες |
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης: | 13.3 " |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Πυρήνας οκτά |
| Κύρια συχνότητα επεξεργαστή: | 2.0GHz |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| Μέγεθος οθόνης: | 18.5» |
| παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| τύπος επεξεργαστή: | Το τετραπλό πυρήνα του φλοιού A17,1.8G,RK3288 |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | Business |
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα, δεύτερη κάμερα. |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Αποθέματα |
| Μέγεθος οθόνης: | 13.3 " |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Αλλοδαπός |
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3368, Octa-Core Cortex A53,1,5G |