RK3288 Πιστολόγιο All In One PC 10 ιντσών Android Πιστολόγιο Επιστροφή συσκευή
| Εγγύηση (έτος): | 3 έτη |
|---|---|
| Διεπαφή κίνησης: | USB HDMI RJ45 ((POE προαιρετικό) |
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
| Κατασκευή μεταποιητών: | Rockchip |
| Ανάλυση οθόνης: | 1280x800 |
| Εγγύηση (έτος): | 3 έτη |
|---|---|
| Διεπαφή κίνησης: | USB HDMI RJ45 ((POE προαιρετικό) |
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
| Κατασκευή μεταποιητών: | Rockchip |
| Ανάλυση οθόνης: | 1280x800 |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45 Type-c |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Manufacture: | Rockchip |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα 2MP |
|---|---|
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Rockchip RK3288 |
| Χωρητικότητα μνήμης: | 2GB/16GB (4+32GB προαιρετικά) |
| Τύπος οθόνης αφής: | Χωρητική οθόνη 10 σημεία Αγγίξτε |
| Ανάλυση εμφάνισης: | 1280x800 |
| Μέγεθος: | 13.3inch |
|---|---|
| CPU: | RK3288 |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android 8.1/9.0/10/11 |
| Μνήμη RAM: | 2GB/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| CPU: | RK3399 |
|---|---|
| Λειτουργικό σύστημα: | Προαιρετικό για Android |
| Ανάλυση οθόνης: | 800*1280 |
| Εσωτερική μνήμη: | 16GB |
| Ραμ: | 2GB |
| Εγγύηση (έτος): | 2 έτη |
|---|---|
| Σενάρια: | Για τον επαγγελματία |
| Ειδικότητα: | Αδιάβροχο |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
| Μέγεθος: | 10.1 ίντσες |
|---|---|
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3399 |
| Ραμ: | 2GB |
| Μνήμη: | 16GB |
| Απόφαση: | 1280*800 |
| Ονομασία του προϊόντος: | 10Πίνακα παραγγελίας εστιατορίου σε σχήμα L. 1 ίντσες |
|---|---|
| Τύπος οθόνης αφής: | Συγκεντρωτική οθόνη |
| Ανάλυση οθόνης: | 800*1280 |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 8.1 |
| Χρήση: | Επιχειρήσεις |
| Εγγύηση (έτος): | 3 έτη |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Αδιάβροχο |
| Διεπαφή κίνησης: | USB τύπου C RJ45 |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Τύπος επεξεργαστή: | Πυρήνας τετραγώνων |
| Μέγεθος: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| Τύπος επεξεργαστή: | Ειδικότερα, η διαφορά μεταξύ των τιμών και των τιμών των προϊόντων πρέπει να υπολογίζεται σύμφωνα με |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android 8.1/9.0/10/11 |
| Μνήμη RAM: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Μέγεθος: | 10.1 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Σύστημα: | Android 11 |
| Ραμ: | 2/4GB |
| Μνήμη: | 16/32GB |
| Μέγεθος: | 13.3inch |
|---|---|
| Κατασκευή μεταποιητών: | Τετραπλό πυρήνας φλοιού A17,1.6G,RK3288 |
| Ραμ: | 2GB/4GB |
| Δυνατότητα μνήμης: | 16GB/32GB |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 8.1 |
| Μέγεθος: | 10.1 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | Τετραπλό πυρήνα A17,1.8G,RK3288 |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android 8.1/10.0 |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| Εσωτερική μνήμη: | 16GB |
| Λειτουργία: | NFC, αναγνώριση δακτυλικών αποτυπωμάτων, σάρωση QR κλπ// |
|---|---|
| Διεπαφή κίνησης: | 1* Τηγανητή φόρτισης τύπου C, 1* Πύλη κάρτας SIM, 1* Πύλη κάρτας TF, 1* Πύλη ακουστικών, 1* Πύλη RS4 |
| Κάμερα: | 2.0+5.0MP,2.0+8.0MP,5.0+13.0MP |
| Κατασκευή μεταποιητών: | MT6753 Οκταπυρήνα 1,6 GHz· |
| Ανάλυση οθόνης: | 1280x800, 1920x1200 προαιρετικά |
| Λειτουργία: | NFC, αναγνώριση δακτυλικών αποτυπωμάτων, σάρωση QR κλπ// |
|---|---|
| Διεπαφή κίνησης: | 1* Τηγανητή φόρτισης τύπου C, 1* Πύλη κάρτας SIM, 1* Πύλη κάρτας TF, 1* Πύλη ακουστικών, 1* Πύλη RS4 |
| Κάμερα: | 2.0+5.0MP,2.0+8.0MP,5.0+13.0MP |
| Κατασκευή μεταποιητών: | MT6753 Οκταπυρήνα 1,6 GHz· |
| Ανάλυση οθόνης: | 1280x800, 1920x1200 προαιρετικά |