NFC RJ45 tablet pc android All In One Android Tablet pc τοίχωμα υπολογιστή
| Τύπος: | IPS |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εσωτερικά |
| Γωνία θέασης: | 89 /89 /89 /89 (Λ/Ρ/Υ/Δ) |
| Φωτεινότητα: | 250 cd/m2 |
| Χρόνος απόκρισης: | 5 ms |
| Τύπος: | IPS |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εσωτερικά |
| Γωνία θέασης: | 89 /89 /89 /89 (Λ/Ρ/Υ/Δ) |
| Φωτεινότητα: | 250 cd/m2 |
| Χρόνος απόκρισης: | 5 ms |
| Πόε: | Προαιρετικό |
|---|---|
| Wifi: | 802.11β/g/n |
| Μνήμη RAM: | 2GB/4GB |
| Μέγεθος οθόνης: | 8/10 ίντσες |
| Πίνακας αφής: | 10 σημεία χωρητικής επαφής |
| Διασυνδέομαι: | Υποδοχή κάρτας SIM USB / RJ45 / SD / Earphone |
|---|---|
| Διεπαφή φόρτισης: | Τύπος USB |
| Επαφή: | Δυνατιστική πινελιά 10 σημείων |
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2GB/4GB |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα, δεύτερη κάμερα. |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Αποθέματα |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6inch |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Rockchip RK3399 |
| Τύπος επεξεργαστή: | 6 πυρήνας |
| Μέγεθος: | 14 ιντσών οθόνη IPS |
|---|---|
| Κάμερα: | διοφθαλμική κάμερα |
| Επεξεργαστής: | Rockchip RK3288, RK3399 προαιρετικά |
| Εικόνα αφής: | Συγκεντρωτική οθόνη |
| Ανάλυση: | 1920x1080 |
| Τύπος οθόνης αφής: | Ηχητική οθόνη 10 σημεία αφής |
|---|---|
| Μέγεθος: | 32 ίντσες |
| Κατασκευή μεταποιητών: | RK3566 Quad Core Rockchip |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android |
| Μνήμη RAM: | 2GB/4GB |
| Εγγύηση (έτος): | 2 ετών |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Διεπαφή φόρτισης: | Ιδιόκτητος |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB 2.0 |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλλακτικά, επισκευές |
| Εγγύηση (Έτη): | 3 έτη |
|---|---|
| Σενάρια: | Για τον επαγγελματία |
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχο |
| Διεπαφή κίνησης: | USB τύπου C RJ45 |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| System: | Android 11 |
|---|---|
| Resolution: | 1280x800 |
| Touch Panel: | 10-Point capacitive touch |
| Network: | Enthernet / 3G / 4G |
| Camera: | Front |
| Interface: | USB / RJ45 / SD / Earphone |
|---|---|
| Resolution: | 1920x1080 |
| Connectivity: | Wi-Fi, BT |
| Earphone: | 3.5mm earphone |
| Aspect Ratio: | 16:9 |
| Εγγύηση (έτος): | 3 έτη |
|---|---|
| Διεπαφή κίνησης: | USB HDMI RJ45 |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
| Κατασκευή μεταποιητών: | Rockchip |
| Επεξεργαστής: | Quad-core rockchip |
|---|---|
| Μνήμη: | 4GB+32GB |
| Διασύνδεση υποστήριξης: | USB*2 / RJ45 / SD |
| Βάρος: | 1,5 κιλά |
| λυχνία LED: | 4 πλευρές φωτός μπαρ |
| Επεξεργαστής: | Quad-core rockchip |
|---|---|
| Μνήμη: | 2GB+16GB |
| Διασύνδεση υποστήριξης: | USB*2 / RJ45 / SD |
| Βάρος: | 1,5 κιλά |
| λυχνία LED: | 4 πλευρές φωτός μπαρ |
| Μέγεθος: | 10.1 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | Τετραπλό πυρήνα A17,1.8G,RK3288 |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| Εσωτερική μνήμη: | 16GB |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android 8.1/10.0 |