Οθόνη Android Tablet PC 17 ιντσών Poe NFC L-style για παραγγελίες σε εστιατόρια, για POS Λιανικής
| Μέγεθος οθόνης: | 17.3 |
|---|---|
| CPU: | RK3366 |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android 11 |
| Μνήμη RAM: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Μέγεθος οθόνης: | 17.3 |
|---|---|
| CPU: | RK3366 |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android 11 |
| Μνήμη RAM: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Keywords: | desktop android tablet pc |
|---|---|
| Colors: | Black, White |
| Memory: | 16/32GB |
| Ram: | 2GB/4GB |
| Interfaces: | RJ45, USB, DC IN, MicroSD Card |
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Τύπος οθόνης αφής: | Συγκεντρωτική οθόνη |
| Πόε: | - Ναι, ναι. |
| Κλειδιά: | ιατρικό Android tablet PC |
| Δυνατότητα μνήμης: | 16GB/32GB |
| Διασύνδεση: | Υποδοχή κάρτας SIM USB / RJ45 / SD / Earphone |
|---|---|
| Διεπαφή φόρτισης: | Τύπος USB |
| επαφή: | Δυνατιστική πινελιά 10 σημείων |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2GB/4GB |
| Αποθήκευση ROM: | 32GB/64GB |
| Εγγύηση: | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Τεχνική υποστήριξη τηλεφωνικού κέντρου και σε απευθείας σύνδεση, κατάρτιση και επιθεώρηση επιτόπου, |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3288, Quad-Core Cortex A17,1,8G |
| Κύρια συχνότητα επεξεργαστή: | 1.8GHz |
| Βάρος: | 500 γραμμάρια |
|---|---|
| Κάμερα: | 5MP μπροστινή κάμερα |
| γωνία θέασης: | 89 /89 /89 /89 (Λ/Ρ/Υ/Δ) |
| Λέξη-κλειδί: | Διαφημιστική οθόνη Android tablet |
| Ομιλητής: | 2*5W |
| CPU: | RK3568 |
|---|---|
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 11 |
| Ανάλυση εμφάνισης: | 1920*1080 |
| Εσωτερική μνήμη: | 32 GB |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 4 GB |
| Ασφάλεια: | Αισθητήρας δακτυλικών αποτυπωμάτων |
|---|---|
| Δίκτυο: | Ηλεκτρονική / WIFI / 3G 4G 5G (προαιρετική) |
| Εγκατάσταση: | ο υπολογιστής γραφείου, τοίχος τοποθετεί |
| Λέξεις κλειδιά: | tablet pc android 14 ιντσών |
| Γλώσσα OSD: | Πολλαπλή γλώσσα OSD |
| CPU: | RK3576S |
|---|---|
| Λειτουργικό σύστημα: | Προαιρετικό για Android |
| Ανάλυση εμφάνισης: | 1920*1080 |
| Εσωτερική μνήμη: | 64GB |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 4GB |
| Μέγεθος: | 13.3inch |
|---|---|
| CPU: | RK3288 |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android 8.1/9.0/10/11 |
| Μνήμη RAM: | 2GB/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| name: | L shape desktop android tablet pc |
|---|---|
| os: | android 11 |
| RAM/ROM: | 2GB+16GB/4GB+32GB |
| screen: | Capacitive touch screen |
| application: | bank hotel Restaurant ordering |
| Material: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288,Quad-core cortex A17,1.6G |
| Panel: | 15.6"LCD panel |
| Display mode: | Normally black ,IPS |
| Micro USB: | Micro USB OTG |
| Aspect Ratio: | 16:10 |
|---|---|
| Touch Screen: | 10-Point capacitive touch |
| Interface: | USB / RJ45 / SD / Earphone |
| System: | Android 8.1/9.0/10/11/13 |
| Nfc: | Support |
| Τύπος: | IPS |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εσωτερικού χώρου |
| γωνία θέασης: | 89 /89 /89 /89 (Λ/Ρ/Υ/Δ) |
| Χρόνος απόκρισης: | 5 ms |
| Τάση Εισόδου: | 12V/3A |
| Μνήμη: | 2GB+16GB |
|---|---|
| NFC: | Υποστήριξη |
| Εικόνα αφής: | - Ναι, ναι. |
| Λειτουργία: | NFC, POE |
| Χρήση: | Έξυπνο γραφείο, επιχειρήσεις, παιδιά, εκπαίδευση, μάθηση παιχνιδιών, διαφημίσεις. |