Octa Core 1.5GHz Android 6.0 Tablet 17 ιντσών Πικ All In One με οθόνη αφής
| Ανάλυση εμφάνισης: | 1920x1080 |
|---|---|
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 6.0 |
| Κατάσταση προϊόντων: | Αποθέματα |
| Βάρος: | 2 κιλά |
| Μέγεθος οθόνης: | 17.3 |
| Ανάλυση εμφάνισης: | 1920x1080 |
|---|---|
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 6.0 |
| Κατάσταση προϊόντων: | Αποθέματα |
| Βάρος: | 2 κιλά |
| Μέγεθος οθόνης: | 17.3 |
| Εγγύηση (έτος): | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB τύπου C RJ45 |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Εγγύηση (έτος): | 2 έτη |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Αδιάβροχο |
| Διασύνδεση φόρτισης: | Δ.Σ. |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα/Πίσω κάμερα |
| Μέγεθος: | 10.1inch |
|---|---|
| CPU: | RK3588 |
| Σύστημα: | Android 13 |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 4GB |
| Σμήνος: | 32GB |
| Εγγύηση (έτος): | 2 έτη |
|---|---|
| Διεπαφή κίνησης: | USB, RJ45, Micro-USB, υποδοχή κάρτας SD, OTG |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα 2.0 |
| Κατασκευή μεταποιητών: | Rockchip |
| Εγγύηση (έτος): | 3 έτη |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Αδιάβροχο |
| Διασύνδεση φόρτισης: | Δ.Σ. |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα/Πίσω κάμερα |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Κατασκευή επεξεργαστή: | Κέντρο Rockchip Quda |
| Τύπος οθόνης αφής: | Χωρητική οθόνη |
| Εγγύηση: | 3 έτη |
|---|---|
| Διασύνδεση φόρτισης: | Τύπος Α USB |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Τηλεφωνικό κέντρο και σε απευθείας σύνδεση τεχνική υποστήριξη, κατάρτιση Onsite και επιθεώρηση, ελεύ |
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3288, τετραπλό πυρήνα, φλοιός A17,1.8G |
| Λειτουργία: | NFC, αναγνώριση δακτυλικών αποτυπωμάτων, σάρωση QR κλπ// |
|---|---|
| Διεπαφή κίνησης: | 1* Τηγανητή φόρτισης τύπου C, 1* Πύλη κάρτας SIM, 1* Πύλη κάρτας TF, 1* Πύλη ακουστικών, 1* Πύλη RS4 |
| Κάμερα: | 2.0+5.0MP,2.0+8.0MP,5.0+13.0MP |
| Κατασκευή μεταποιητών: | MT6753 Οκταπυρήνα 1,6 GHz· |
| Ανάλυση οθόνης: | 1280x800, 1920x1200 προαιρετικά |
| Μέγεθος: | 13.3 ίντσες IPS |
|---|---|
| Κάμερα: | 2MP μπροστινή κάμερα |
| Επεξεργαστής: | Rockchip RK3288 τετραπλό πυρήνα |
| οθόνη αφής: | Συγκεντρωτική οθόνη |
| Απόφαση: | 1920x1080 |
| Λειτουργία: | NFC, αναγνώριση δακτυλικών αποτυπωμάτων, σάρωση QR κλπ// |
|---|---|
| Διεπαφή κίνησης: | 1* Τηγανητή φόρτισης τύπου C, 1* Πύλη κάρτας SIM, 1* Πύλη κάρτας TF, 1* Πύλη ακουστικών, 1* Πύλη RS4 |
| Κάμερα: | 2.0+5.0MP,2.0+8.0MP,5.0+13.0MP |
| Κατασκευή μεταποιητών: | RK3399 ((ARM Quad core A53+Dual core A72) |
| Ανάλυση οθόνης: | 1280x800, 1920x1200 προαιρετικά |
| Μέγεθος: | 10.1 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| Σύστημα: | Προαιρετικό για Android |
| Ραμ: | 2GB |
| ΡΟΜ: | 16GB |
| μέγεθος: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Σύστημα: | Android 11 |
| Ραμ: | 2GB |
| ΡΟΜ: | 16GB |
| Λειτουργία: | NFC, αναγνώριση δακτυλικών αποτυπωμάτων, σάρωση κωδικού QR κ.λπ.// |
|---|---|
| Διεπαφή μονάδας δίσκου: | Micro SD*1, USB typeC*1, USB-A*1, κάρτα SIM*1, HDMI*1 |
| Κάμερα: | 2.0+5.0MP,2.0+8.0MP,5.0+13.0MP |
| Ανάλυση οθόνης: | IPS HD800*1280· IPS FHD 1920*1200 |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 9.0 |
| Μέγεθος: | 10.1 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | Τετραπλό πυρήνα A17,1.8G,RK3288 |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android 8.1/10.0 |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| Εσωτερική μνήμη: | 16GB |