RK3399 Επεξεργαστής 10,1 ιντσών Tablet εστιατορίου με POE NFC 5MP κάμερα Σύστημα Android
| Μέγεθος: | 10.1 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| Σύστημα: | Προαιρετικό για Android |
| Ραμ: | 2GB |
| ΡΟΜ: | 16GB |
| Μέγεθος: | 10.1 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| Σύστημα: | Προαιρετικό για Android |
| Ραμ: | 2GB |
| ΡΟΜ: | 16GB |
| μέγεθος: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Σύστημα: | Android 11 |
| Ραμ: | 2GB |
| ΡΟΜ: | 16GB |
| Μέγεθος: | 10.1 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | Τετραπλό πυρήνα A17,1.8G,RK3288 |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android 8.1/10.0 |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| Εσωτερική μνήμη: | 16GB |
| Λειτουργία: | NFC, αναγνώριση δακτυλικών αποτυπωμάτων, σάρωση QR κλπ// |
|---|---|
| Διεπαφή κίνησης: | 1* Τηγανητή φόρτισης τύπου C, 1* Πύλη κάρτας SIM, 1* Πύλη κάρτας TF, 1* Πύλη ακουστικών, 1* Πύλη RS4 |
| Κάμερα: | 2.0+5.0MP,2.0+8.0MP,5.0+13.0MP |
| Κατασκευή μεταποιητών: | RK3399 ((ARM Quad core A53+Dual core A72) |
| Ανάλυση οθόνης: | 1280x800, 1920x1200 προαιρετικά |
| Αριθμός μοντέλου: | F1 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | cnhopestar |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android |
| Αριθμός μοντέλου: | 6000 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MTK6739 |
| Μνήμη RAM: | 1/2 GB |
| Αριθμός μοντέλου: | N1 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | ΜΜΕΠΟΛΙΤΗΣΗ |
| Μνήμη RAM: | 2/3/4GB |
| Αριθμός μοντέλου: | N1 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | ΜΜΕΠΟΛΙΤΗΣΗ |
| Μνήμη RAM: | 2/3/4GB |
| μέγεθος: | 14 ίντσες. |
|---|---|
| CPU: | RK3568 |
| Σύστημα: | Android 11 |
| Ραμ: | 2GB |
| ΡΟΜ: | 16GB |
| Μέγεθος οθόνης: | 17.3 |
|---|---|
| CPU: | RK3366 |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android 11 |
| Μνήμη RAM: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Αριθμός μοντέλου: | Α2 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| CPU: | In-tel N2840/Rockchip |
| Ανάλυση: | 1366*768 |
| Αριθμός μοντέλου: | B1 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| CPU: | i3 |
| Ανάλυση: | 1366*768 |
| Υλικό: | Κοιλιακούς |
|---|---|
| CPU: | RK3288, Quad-Core Cortex A17,1,6G |
| Εσωτερική μνήμη: | 16GB |
| Οθόνη αφής: | Δυνατιστική πινελιά 10 σημείων |
| Πίνακας: | 13.3"Πίνακας LCD |
| Μέγεθος οθόνης: | 10 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Ειδικότητα: | USB τύπου C |
| Διεπαφή κίνησης:: | G+G, 5 σημεία αφής χωρητική οθόνη αφής |
| Ασφαλής βαθμός: | IP65 αδιάβροχο, αδιάβροχο, αδιάβροχο |
| Μέγεθος οθόνης: | 10.1" |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Ειδικότητα: | USB τύπου C |
| Διεπαφή κίνησης:: | G+G, 5 σημεία αφής χωρητική οθόνη αφής |
| Ασφαλής βαθμός: | IP65 αδιάβροχο, αδιάβροχο, αδιάβροχο |