Παρόμοιο μέσο για την παρακολούθηση παιχνιδιών
| Μέγεθος οθόνης: | 13.3 ίντσες, 15 ίντσες προαιρετικά |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 4k/1920 x 1080 προαιρετικά |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Τύπος: | Χωρητική αφή 10 σημείων |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Μέγεθος οθόνης: | 13.3 ίντσες, 15 ίντσες προαιρετικά |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 4k/1920 x 1080 προαιρετικά |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Τύπος: | Χωρητική αφή 10 σημείων |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 1920 X 1080 |
| Τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Τύπος: | Χωρητική αφή 10 σημείων |
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
|---|---|
| Ευρεία οθόνη: | Ναί |
| Μέγεθος οθόνης: | 8 " |
| Τύπος εμφάνισης: | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Επωνυμία επεξεργαστή: | Quad Core Cortex A17 |
| Μέγεθος: | 13,3 ίντσες IPS |
|---|---|
| Κάμερα: | 2MP μπροστινή κάμερα |
| Επεξεργαστής: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Οθόνη αφής: | Χωρητική οθόνη |
| Ψήφισμα: | 1280*800 |
| Μέγεθος: | 14 ιντσών IPS |
|---|---|
| Κάμερα: | 2MP μπροστινή κάμερα |
| Επεξεργαστής: | RK3399 |
| Οθόνη αφής: | Χωρητική οθόνη |
| Ψήφισμα: | 1280*800 |
| Αποθήκευση: | 4GB+64GB |
|---|---|
| Διασύνδεση φόρτισης: | Τύπος USB |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6 ίντσες |
| CPU: | Quad core cor-tex A17,1.8G,RK3568 |
| Αυλάκωση SIM: | 4G κάρτα ροής |
| Μέγεθος οθόνης: | 15 ιντσών |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Ψήφισμα: | 1024×768 |
| τύπος διεπαφής: | BNC, VGA, HDMI, AV, VGA |
| Λάμψη: | 400CD/m2 |
| Μέγεθος οθόνης: | 15 ιντσών |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 1024×768 |
| Λάμψη: | 400CD/m2 |
| Εγγύηση: | 3 Χρόνια |
| αναλογία διαστάσεων: | 5:4 |
| Τύπος: | IPS |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εσωτερικού χώρου |
| γωνία θέασης: | 89 /89 /89 /89 (Λ/Ρ/Υ/Δ) |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Χρόνος απόκρισης: | 5 ms |
| Μέγεθος οθόνης: | 10.1 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο λευκό |
| Απόφαση: | 1280x800 |
| τύπος διεπαφής: | VGA HDMI DC (DVI, USB προαιρετικά) |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Μέγεθος οθόνης: | 21.5 ίντσες |
|---|---|
| Απόφαση: | 1920*1080P |
| Φωτεινότητα: | 400CD/m2 |
| Εγγύηση: | 3 έτη |
| Αναλογία όψεων: | 5:4 |
| Εγγύηση (Έτη): | 3 έτη |
|---|---|
| Σενάρια: | Για τον επαγγελματία |
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχο |
| Διεπαφή κίνησης: | USB τύπου C RJ45 |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα, δεύτερη κάμερα, μπροστά 0.3MP πίσω 0.3MP |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| Μέγεθος οθόνης: | 7" |
| Κατασκευή επεξεργαστή: | Αλλοδαπός |
| Τύπος επεξεργαστή: | Πυρήνας οκτά |
| Κατάσταση των προϊόντων: | Αποθέματα |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης: | 12» |
| Κατασκευή μεταποιητών: | Rockchip |
| Τύπος επεξεργαστή: | Πυρήνας Octa |
| Κύρια συχνότητα του επεξεργαστή: | 2.0GHz |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 15.6" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |