Μικροπωλησία 15.6 ιντσών Δύο οθόνη αφής όλα σε ένα τερματικό μηχανή με τεχνολογία θερμικής μεταφοράς εκτυπωτή
| Αριθμός μοντέλου: | k17 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Παράθυρα, αρρενωπά |
| Αριθμός μοντέλου: | k17 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Παράθυρα, αρρενωπά |
| Μέγεθος: | 15.6 ιντσών Android Tablet PC |
|---|---|
| Εφαρμογή: | εμπορική διαφήμιση |
| Λάμψη: | 250cd/m2 |
| Χρόνος απόκρισης: | 5ms |
| Ethernet: | Υποστήριξη |
| Πίνακας αφής: | Δυνατιστική πινελιά 10 σημείων |
|---|---|
| Χρώμα: | μαύρο, άσπρο |
| CPU: | Τετραπύρηνος κορ |
| Wifi: | 802.11b/g/n (2.4GHz & 5.0GHz προαιρετικά) |
| Ψήφισμα: | 1280 X 800 εικονοκύτταρα |
| Μέγεθος οθόνης: | 10.1 12 15 15.6 17 19 21.5 24 32 TFT LCD |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Ψήφισμα: | 1024*768,1920*1080,1280*1024,1440*900 |
| τύπος διεπαφής: | VGA και DVI, HDMI, RS232- προαιρετικά |
| Τύπος: | Αντίσταση επαφής, 4 καλώδια, 5 καλώδια |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 3840X2160 |
| τύπος διεπαφής: | USB, Mini HDMI, Typec*2 |
| Τύπος: | Χωρητική αφή 10 σημείων |
| Μέγεθος οθόνης: | 13.3 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 1920x1080 |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Τύπος: | Χωρητική αφή 10 σημείων |
| Μέγεθος οθόνης: | 15 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 1920 X 1080 |
| τύπος διεπαφής: | USB, Mini HDMI, Typec*2 |
| Τύπος: | Χωρητική αφή 10 σημείων |
| Screen size: | 10.1 12 15 15.6 17 19 21.5 24 32 inch |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 1280x1024,1280*800,1920*1080,1440*900 |
| Interface type: | VGA and DVI , HDMI, RS232- optional |
| Type: | Resistive Touch, Capative optional |
| Διασυνδέομαι: | Υποδοχή κάρτας SIM USB / RJ45 / SD / Earphone |
|---|---|
| Διεπαφή φόρτισης: | Τύπος USB |
| Επαφή: | Δυνατιστική πινελιά 10 σημείων |
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2GB/4GB |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 27 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 170 /160 (H/V) |
| Μέγεθος οθόνης: | 15 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 1024x768 |
| τύπος διεπαφής: | VGA, HDMI, USB |
| Τύπος: | Αντίσταση αφής, 4 καλώδια, 5 καλώδια αφής προαιρετικά |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 21.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Τύπος: | Χωρητική αφή 10 σημείων |
|---|---|
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Δάχος: | 11 χιλιοστά |
| Εγγύηση: | 3 έτη |
| Κατάσταση των προϊόντων: | Αποθέματα |
| Μέγεθος οθόνης: | 21.5 |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 1280*1024 |
| τύπος διεπαφής: | VGA, HDMI, USB |
| Τύπος: | Συμπεριεκτικό άγγιγμα, 4 καλώδια, 5 καλώδια, προαιρετικά |
| Αριθμός μοντέλου: | i9-2 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | cnhopestar |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Λεπτομέρια |