|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | SR121T |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | $115.00 - $130.00 / Piece |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό κουτί για 12 ιντσών Android tablet |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
Επαγγελματικό σύστημα POS που τοποθετείται στον τοίχο και διαθέτει tablet Android 12,1 ιντσών με χωρητική οθόνη αφής 10 σημείων, σχεδιασμένο για εφαρμογές λιανικής και φιλοξενίας.
| Σύστημα. | Προδιαγραφές |
|---|---|
| CPU | Πρωτογενής επεξεργαστής RK3188, 1.6G |
| Μνήμη RAM | 1GB |
| Εσωτερική μνήμη | 8GB |
| Σύστημα λειτουργίας | Android 5.1 |
| Εικόνα αφής | Δέκα σημεία χωρητικής επαφής |
| Εμφάνιση | Προδιαγραφές |
| Πίνακα | 12οθόνη LED 1 ίντσες |
| Απόφαση | 1280*800 |
| Ενεργός χώρος | 260 ((H) x 161 mm ((V) |
| Γωνία θέασης | 85/85/85/85 (Λ/Ρ/Υ/Δ) |
| Αντιδιαστολή | 1000:1 |
| Φωτεινότητα | 300cd/m2 |
| Αναλογία όψεων | 16:9 |
| Δίκτυο | Προδιαγραφές |
| WiFi | 802.11β/g/n |
| Ethernet | 10M/100M Ethernet |
| Bluetooth | Γαλάζιο δόντι 4.0 |
| Διασύνδεση | Προδιαγραφές |
| Κλειδί για κάρτες | κάρτα SD |
| USB x 3 | Διοικητής USB |
| Μικρο USB | Μικρο USB OTG |
| RJ45 | RJ45 |
| Ακουστικά | 3.5mm ακουστικά |
| Δυνατότητα αναπαραγωγής | Προδιαγραφές |
| Μορφή βίντεο | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263Χ.264, VC1, RV κλπ., υποστήριξη έως 1080p |
| Φόρμα ήχου | MP3/WMA/AAC κλπ. |
| Φωτογραφία | JPEG |
| Άλλα | Προδιαγραφές |
| Η μπαταρία. | 5000mAh/3,7V |
| VESA | 75x75 χιλιοστά |
| Ομιλητής | 2*1,5W |
| Κάμερα | 2.0M/P, μπροστινή κάμερα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-50°C |
| Γλώσσα | Πολυγλωσσικό |
| Συσκευές | Προδιαγραφές |
| Προσαρμοστής | Προσαρμοστής, 12V/2A |
| Εγχειρίδιο χρήστη | - Ναι, ναι. |
Η εταιρεία Shenzhen Hopestar Sci-tech Co., Ltd είναι ένας κορυφαίος κατασκευαστής οθονών LCD και LED στο Shenzhen της Κίνας.Τμήματα μάρκετινγκ και υπηρεσίας μετά την πώλησηΕιδικευόμαστε σε οθόνες LCD, οθόνες αφής, οθόνες CCTV, οθόνες ανοιχτού πλαισίου και PC όλα σε ένα από το 2002.
Είμαστε μέλος της Υπηρεσίας Εγγυήσεων Εμπορίου.
Θέλεις περισσότερες λεπτομέρειες για την Υπηρεσία Εγγύησης Εμπορίου της ;Πατήστε εδώή να μας ρωτήσετε απευθείας.