165Hz 144hz 24 ιντσών Gaming Desktop Monitor Υπολογιστής DP Port Δείκτης HDMI
| Μέγεθος οθόνης: | 24 ιντσών οθόνη παιχνιδιών |
|---|---|
| Απόφαση: | 1920x1080 |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, DP |
| ποσοστό ανανέωσης: | 144hz 165Hz |
| ΔΕΠ: | Υποστήριξη G-sync, ελεύθερος συγχρονισμός |
| Μέγεθος οθόνης: | 24 ιντσών οθόνη παιχνιδιών |
|---|---|
| Απόφαση: | 1920x1080 |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, DP |
| ποσοστό ανανέωσης: | 144hz 165Hz |
| ΔΕΠ: | Υποστήριξη G-sync, ελεύθερος συγχρονισμός |
| Μέγεθος οθόνης: | 20 ιντσών Wide Screen |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο/λευκό |
| Απόφαση: | 1600x900 |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Μέγεθος οθόνης: | 10.4 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο λευκό |
| Απόφαση: | 1024x768 |
| τύπος διεπαφής: | VGA HDMI DC |
| Φωτεινότητα: | 250 cd/m2 |
| Μέγεθος οθόνης: | 10.1 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο λευκό |
| Απόφαση: | 1280x800 |
| τύπος διεπαφής: | VGA HDMI DC (DVI, USB προαιρετικά) |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Μέγεθος οθόνης: | 12.1 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο ή λευκό |
| Απόφαση: | 1024x768 |
| Εισόδους: | vga |
| Προαιρετικές εισροές: | AV,DVI,BNC,DP,USB,TV,ομιλητής είναι διαθέσιμο |
| Μέγεθος οθόνης: | 20 ιντσών Wide Screen |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο/Λευκό |
| Απόφαση: | 1600x900 |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Μέγεθος οθόνης: | 18.5 ίντσες Wide Screen |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο/λευκό |
| Απόφαση: | 1366x768 |
| Τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Αριθμός μοντέλου: | B1 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ιδιαίτερο χαρακτηριστικό: | Υποστήριξη προσαρμογής |
| Αριθμός μοντέλου: | 6000 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | CNHOPESTAR |
| CPU: | MTK6739 |
| Μνήμη RAM: | 1GB/2GB |
| Αριθμός μοντέλου: | Ι1S |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ιδιαίτερο χαρακτηριστικό: | Υποστήριξη προσαρμογής |
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης: | 13.3 " |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Πυρήνας οκτά |
| Κύρια συχνότητα επεξεργαστή: | 2.0GHz |
| Τύπος: | TFT |
|---|---|
| Εφαρμογή: | εσωτερικό, εξωτερικό, λεωφορείο, ταξί, εμπορικό κέντρο |
| Μέγεθος πάνελ: | 18.5» |
| Μέγιστη ανάλυση: | 1366*768 |
| γωνιά προβολής: | V: 89 H:89 |
| Εγγύηση (έτος): | 2 ετών |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Διεπαφή φόρτισης: | ΫΟ |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Εγγύηση (έτος): | 2 ετών |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή φόρτισης: | Micro-USB |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB 3.0 |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 21.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |