15.6 ιντσών σχήμα L οκτά τετράγωνο RK3576S Android tablet pc επιχειρηματικό περίπτερο Ενσωματωμένη μπαταρία
| CPU: | RK3576S |
|---|---|
| Λειτουργικό σύστημα: | Προαιρετικό για Android |
| Ανάλυση εμφάνισης: | 1920*1080 |
| Εσωτερική μνήμη: | 64GB |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 4GB |
| CPU: | RK3576S |
|---|---|
| Λειτουργικό σύστημα: | Προαιρετικό για Android |
| Ανάλυση εμφάνισης: | 1920*1080 |
| Εσωτερική μνήμη: | 64GB |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 4GB |
| Εγγύηση (έτος): | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB τύπου C |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Μέγεθος: | 10.1inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 13 |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 4GB |
| Σμήνος: | 32GB |
| Εγγύηση (Έτη): | 3 έτη |
|---|---|
| Διεπαφή κίνησης: | USB HDMI RJ45 |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
| Κατασκευή μεταποιητών: | Rockchip |
| Μέγεθος: | 15.6 ιντσών Android Tablet PC |
|---|---|
| Εφαρμογή: | εμπορική διαφήμιση |
| Λάμψη: | 250cd/m2 |
| Χρόνος απόκρισης: | 5ms |
| Ethernet: | Υποστήριξη |
| Εγγύηση (έτος): | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB τύπου C RJ45 |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Εγγύηση (έτος): | 2 ετών |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή φόρτισης: | ΫΟ |
| Διεπαφή οδήγησης: | Μίνι-USB |
| Ανάλυση εμφάνισης: | 1920x1080 |
|---|---|
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 6.0 |
| Κατάσταση προϊόντων: | Αποθέματα |
| Βάρος: | 2 κιλά |
| Μέγεθος οθόνης: | 17.3 |
| Μέγεθος: | 13.3 ίντσες IPS |
|---|---|
| Κάμερα: | 2MP μπροστινή κάμερα |
| Επεξεργαστής: | Rockchip RK3288 τετραπλό πυρήνα |
| οθόνη αφής: | Συγκεντρωτική οθόνη |
| Απόφαση: | 1920x1080 |
| Υλικό: | Κοιλιακούς |
|---|---|
| CPU: | RK3288, Quad-Core Cortex A17,1,6G |
| Εσωτερική μνήμη: | 16GB |
| Οθόνη αφής: | Δυνατιστική πινελιά 10 σημείων |
| Πίνακας: | 13.3"Πίνακας LCD |
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
|---|---|
| Ευρεία οθόνη: | Ναί |
| Μέγεθος οθόνης: | 10.1 " |
| Τύπος εμφάνισης: | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Επωνυμία επεξεργαστή: | Quad Core Cortex A7 |
| Εγγύηση (έτος): | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Τηλεφωνικό κέντρο και σε απευθείας σύνδεση τεχνική υποστήριξη |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | ROCKCHIP RK3288, διπλό πυρήνα A72+ τετραπλό πυρήνα A53 |
| Χωρητικότητα μνήμης: | 2GB+16GB |
| Τύπος οθόνης αφής: | Χωρητική οθόνη 10 σημεία Αγγίξτε |
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης: | 13.3 " |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Πυρήνας οκτά |
| Κύρια συχνότητα επεξεργαστή: | 1,5GHz |
| Εγγύηση (Έτη): | 3 έτη |
|---|---|
| Διεπαφή κίνησης: | USB HDMI RJ45 |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
| Κατασκευή μεταποιητών: | Rockchip |
| Εγγύηση (έτος): | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή φόρτισης: | USB τύπου C |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB τύπου C |