5.5" χειροκίνητα συστήματα Android POS Μηχανή ταμειακού μητρώου Εικονική οθόνη Mobile POS Terminal WiFi USB NFC Πληρωμή για λιανική μπλε
| Αριθμός μοντέλου: | 6000 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MTK6739 |
| Μνήμη RAM: | 1/2 GB |
| Αριθμός μοντέλου: | 6000 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MTK6739 |
| Μνήμη RAM: | 1/2 GB |
| Αριθμός μοντέλου: | N1 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | ΜΜΕΠΟΛΙΤΗΣΗ |
| Μνήμη RAM: | 2/3/4GB |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 5.5 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | MT6580 |
| Σύστημα: | Windows/Android |
| Μνήμη RAM: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Αριθμός μοντέλου: | N1 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | ΜΜΕΠΟΛΙΤΗΣΗ |
| Μνήμη RAM: | 2/3/4GB |
| Αριθμός μοντέλου: | 6000 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | CNHOPESTAR |
| CPU: | MTK6739 |
| Μνήμη RAM: | 1GB/2GB |
| Μέγεθος: | 5.45 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | ΜΜΕαθλητικά προϊόντα |
| Σύστημα: | Android 11 |
| Μνήμη RAM: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Μέγεθος: | 11.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Σύστημα: | Android 11 |
| Μνήμη RAM: | 4 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Μέγεθος: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | j6412, RK3288, rk3568, Intel Celeron J1900, Intel Celeron J6412, Intel i5, INTEL I3, Intel I7, intel |
| Ανάλυση: | 1920*1080, προαιρετικά |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Παράθυρα, αρρενωπά |
| Διασύνδεση: | RJ45 |
| Εγγύηση: | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Τεχνική υποστήριξη τηλεφωνικού κέντρου και σε απευθείας σύνδεση, κατάρτιση και επιθεώρηση επιτόπου, |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3288, Quad-Core Cortex A17,1,8G |
| Κύρια συχνότητα επεξεργαστή: | 1.8GHz |
| Αριθμός μοντέλου: | Α2 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| CPU: | In-tel N2840/Rockchip |
| Ανάλυση: | 1366*768 |
| Αριθμός μοντέλου: | B1 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ιδιαίτερο χαρακτηριστικό: | Υποστήριξη προσαρμογής |
| Μέγεθος: | 21.5 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3588S2 |
| Σύστημα: | Android 13 |
| Ραμ: | 4GB |
| ΡΟΜ: | 32GB |
| Μέγεθος: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3568 |
| Σύστημα: | Android 14 |
| Ραμ: | 4GB |
| ΡΟΜ: | 32GB |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Widescreen: | yes |
| Screen Size: | 10.1" |
| Display Type: | LCD |
| Processor Brand: | Quad core cortex A7 |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6inch |
|---|---|
| ΕΜΒΟΛΟ: | 4GB |
| Σμήνος: | 64GB |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 14/15 |
| Ανάλυση εμφάνισης: | 1920x1080 |