350cd/M2 24 ιντσών Android Tablet Poe Android Tablet Τείχος τοποθέτησης με HDMI USB
| γωνία θέασης: | 89 /89 /89 /89 (Λ/Ρ/Υ/Δ) |
|---|---|
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Εγγύηση: | 3 χρόνια |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| Υποδοχή κάρτας SD: | SD κάρτα ((Max 32GB) |
| γωνία θέασης: | 89 /89 /89 /89 (Λ/Ρ/Υ/Δ) |
|---|---|
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Εγγύηση: | 3 χρόνια |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| Υποδοχή κάρτας SD: | SD κάρτα ((Max 32GB) |
| Εγγύηση (Έτος): | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Τηλεφωνικό κέντρο και σε απευθείας σύνδεση τεχνική υποστήριξη |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Κατασκευή επεξεργαστή: | ROCKCHIP RK3288, διπλό πυρήνα A72+ τετραπλό πυρήνα A53 |
| Χωρητικότητα μνήμης: | 2GB/16GB (4+32GB προαιρετικά) |
| Εγγύηση (Έτη): | 3 έτη |
|---|---|
| Διεπαφή κίνησης: | USB HDMI RJ45 |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
| Κατασκευή μεταποιητών: | Rockchip |
| Screen Size: | 10.1" IPS screen |
|---|---|
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | RK3288,Quad-core cortex A17,1.6G |
| Display resolution: | 1280x800 |
| Operating System: | Android 8.1 |
| Μέγεθος: | 10. ιντσών IPS |
|---|---|
| Κάμερα: | 2MP μπροστινή κάμερα |
| Επεξεργαστής: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Εικόνα αφής: | Συγκεντρωτική οθόνη |
| Ανάλυση: | 1280*800 |
| Εγγύηση (Έτη): | 3 έτη |
|---|---|
| Διεπαφή κίνησης: | USB HDMI RJ45 |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
| Κατασκευή μεταποιητών: | Rockchip |
| Μέγεθος: | 15.6inch |
|---|---|
| CPU: | RK3588 |
| Σύστημα: | Android 13 |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 4GB |
| Σμήνος: | 32GB |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα 2MP |
|---|---|
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Rockchip RK3288 |
| Χωρητικότητα μνήμης: | 2GB/16GB (4+32GB προαιρετικά) |
| Τύπος οθόνης αφής: | Χωρητική οθόνη 10 σημεία Αγγίξτε |
| Ανάλυση εμφάνισης: | 1280x800 |
| Εγγύηση (έτος): | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB τύπου C RJ45 |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |