|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Τεμάχιο |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
Βασικά Χαρακτηριστικά
| Σύστημα | |
| CPU | RK3566 Quad core cortex A55 |
| RAM | 2GB |
| Εσωτερική μνήμη | 16GB |
| Λειτουργικό σύστημα | Android 11 |
| Οθόνη | |
| Πάνελ | 24" μπάρα οθόνη |
| Ανάλυση | 1920*1080 |
| Γωνία θέασης | 178°/178° |
| Λειτουργία οθόνης | Κανονικά μαύρο, IPS |
| Αντίθεση | 1200 |
| Φωτεινότητα | 250cd/m2 τύπου |
| Αναλογία εικόνας | Μπάρα οθόνη |
| Δίκτυο | |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | 100M/1000M ethernet |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Διεπαφή | |
| USB Host x3 | USB 2.0 |
| USB OTG | USB OTG |
| Υποδοχή κάρτας SD | Υποδοχή κάρτας SD/MMC |
| Ακουστικά | 3.5mm ακουστικά |
| Υποδοχή τροφοδοσίας | Είσοδος DC |
| RJ45 | Ethernet |
| Αναπαραγωγή πολυμέσων | |
| Μορφή βίντεο | MPEG-1,MPEG-2,MPEG-4,H.263,H.264,VC1,RV κ.λπ., υποστηρίζει έως 4k. |
| Φωτογραφία | jpeg |
| Άλλα | |
| VESA | Επιτοίχια τοποθέτηση |
| Γλώσσα | Πολλαπλές γλώσσες |
| Κατανάλωση ενέργειας | 24W |
| Αξεσουάρ | |
| Τροφοδοτικό | Τροφοδοτικό, 12V/3A |
| Εγχειρίδιο χρήστη | ναι |
Οθόνη 24 ιντσών
Αυτή η συσκευή χρησιμοποιεί οθόνη 24 ιντσών, η οποία μπορεί να εμφανίζει καθαρά το περιεχόμενο της διαφήμισης. Το μέγεθος είναι μέτριο και δεν καταλαμβάνει πολύ χώρο. Σε σύγκριση με την παραδοσιακή τετράγωνη διαφημιστική μηχανή, αυτή η λειτουργία διαφήμισης τύπου μπάρας εμφανίζει περισσότερο περιεχόμενο πληροφοριών, το οποίο μπορεί να εμφανίζει περισσότερες πληροφορίες προϊόντων ταυτόχρονα, καθιστώντας την ιδανική για χρήση στην κορυφή ραφιών, διαδρόμους μετρό και άλλες τοποθεσίες.
![]()
Ανάλυση HD 1920x1080P
Χρησιμοποιήστε ανάλυση υψηλής ευκρίνειας 1920x1080 για να παρέχετε περιεχόμενο διαφημίσεων υψηλής ευκρίνειας. Είτε πρόκειται για κείμενο είτε για εικόνες, μπορεί να εμφανίσει εξαιρετικές λεπτομέρειες, οι οποίες μπορούν να δείξουν καθαρά μενού και διαφημίσεις προϊόντων. Η εμπειρία θέασης του κοινού είναι καλύτερη.
![]()
Ευρεία γωνία θέασης 178°
Πλήρης γωνία θέασης 178° και οθόνη υπερ-ευρείας οθόνης, μπορείτε ακόμα να δείτε μια ευρεία εικόνα σε διαφορετικές γωνίες.
![]()
Επεξεργαστής RK3566
Η χρήση του RK3566 είναι ένας επεξεργαστής αρχιτεκτονικής quad-core Cortex-A55. Παρέχει ισχυρή απόδοση και εξαιρετική απόδοση χαμηλής κατανάλωσης ενέργειας για να διασφαλίσει τη μακροπρόθεσμη σταθερή λειτουργία του εξοπλισμού.
![]()
Διαίρεση περιοχής οθόνης
Η συσκευή υποστηρίζει δωρεάν διαίρεση διαφημιστικού περιεχομένου, υποστηρίζει βίντεο και εικόνες ταυτόχρονα, και μπορεί επίσης να αναπαράγει διαφορετικό περιεχόμενο βίντεο ταυτόχρονα, καθιστώντας την ιδανική για αναπαραγωγή διαφημίσεων.
![]()
Προαιρετικό σύστημα
Η συσκευή υποστηρίζει συστήματα Android και Win. Μπορεί να διαμορφώσει διαφορετικά συστήματα σύμφωνα με τις ανάγκες των χρηστών για να επιλέξει ευρύτερη επιλεκτικότητα και να καλύψει όλες τις ανάγκες των χρηστών.
![]()
Πολλαπλές διεπαφές
Υποστηρίζει ποικίλες διαμορφώσεις διεπαφών, με πολλαπλές διεπαφές USB, οι οποίες είναι βολικές για τη σύνδεση εξωτερικών συσκευών όπως μονάδες U, σκληροί δίσκοι και ποντίκια. Εξοπλισμένο με υποδοχές καρτών SD/MMC για υποστήριξη επέκτασης αποθήκευσης, η οποία είναι βολική για αποθήκευση και αναπαραγωγή περισσότερων αρχείων πολυμέσων.
![]()
![]()
![]()
Η συσκευασία υποστηρίζει προσαρμογή, οι χρήστες μπορούν να προσαρμόσουν ετικέτες λογότυπου στο κουτί. Η προσαρμοσμένη συσκευασία μπορεί να προσαρμοστεί σύμφωνα με τις διαφορετικές ανάγκες του χρήστη.
![]()
21.5 ιντσών 8+128GB Win7/10 Σύστημα Επιτοίχιο Βιομηχανικό Tablet PC
10.1 ιντσών POE NFC Συνεδριακό Tablet Android με Φωτεινή Μπάρα LED
24 ιντσών Φορητό Standby Me TV LCD Οθόνη Αφής Μηχανή Ζωντανής Μετάδοσης
8 ιντσών POE NFC Επιτοίχιο Tablet Συνεδριακού Χώρου Android
43 ιντσών Επιδαπέδιο Android WiFi Διαφημιστικό Kiosk Μηχανή Διαφημίσεων Εμπορικών Κέντρων
55 ιντσών Μεγάλο Επιτοίχιο Διαφημιστικό Tablet PC 1080P RK3566 Tablet Android