Παραγγελία εστιατορίου Android POS Machine με 15.6 ιντσών διπλή οθόνη και Intel Celeron J1900 CPU
| Αριθμός μοντέλου: | HPI7 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Μνήμη: | 4GB DDR3, 8GB DDR3, 2GB DDR3, 16GB ddr3 |
| Αριθμός μοντέλου: | HPI7 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Μνήμη: | 4GB DDR3, 8GB DDR3, 2GB DDR3, 16GB ddr3 |
| Αριθμός μοντέλου: | RS623 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Αρρενωπός, παράθυρα |
| Αριθμός μοντέλου: | Α2 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| CPU: | In-tel N2840/Rockchip |
| Ανάλυση: | 1366*768 |
| Αριθμός μοντέλου: | RS607 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | oem |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Λεπτομέρια |
| Αριθμός μοντέλου: | Q6 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ιδιαίτερο χαρακτηριστικό: | Υποστήριξη προσαρμογής |
| Μέγεθος: | Διπλή οθόνη 15,6+14 ιντσών |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Σύστημα: | Windows7/10 |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| ΡΟΜ: | 32GB |
| Αριθμός μοντέλου: | B1 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| CPU: | i3 |
| Ανάλυση: | 1366*768 |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| Λειτουργία: | SDK |
| Τύπος οθόνης: | LED, χωρητική οθόνη αφής |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Παράθυρα, αρρενωπά |
| Αριθμός μοντέλου: | D7 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| CPU: | In-tel |
| Ανάλυση: | 1366*768 |
| Αριθμός μοντέλου: | B1 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ιδιαίτερο χαρακτηριστικό: | Υποστήριξη προσαρμογής |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6' |
|---|---|
| Επεξεργαστής: | i3 |
| Μνήμη RAM: | 4GB |
| ROM: | 64GB |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Windows 7/10, Android |
| Αριθμός μοντέλου: | Κ14 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android, Win7/10 |
| Αριθμός μοντέλου: | I8 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Πρότυπα πιστοποιητικών: | CE ROHS |
| Αριθμός μοντέλου: | HP-P1561 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| CPU: | I5 3210M |
| Ανάλυση: | 1920*1080 |
| Αριθμός μοντέλου: | k17 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Παράθυρα, αρρενωπά |