15.6 ιντσών N2840 POS Machine Touch Screen POS Τερματικό για λιανικό εμπόριο και εστιατόριο
| Μέγεθος: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | N2840/RK3288 |
| Σύστημα: | Windows/Android |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| ΡΟΜ: | 16/32GB |
| Μέγεθος: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | N2840/RK3288 |
| Σύστημα: | Windows/Android |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| ΡΟΜ: | 16/32GB |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Λειτουργία: | SDK |
| Τύπος οθόνης: | LED |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Λεπτομέρια |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Λειτουργία: | SDK |
| Τύπος οθόνης: | LED |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Λεπτομέρια |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Λειτουργία: | SDK |
| Τύπος οθόνης: | LED |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Λεπτομέρια |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Λειτουργία: | SDK |
| Τύπος οθόνης: | LED |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Λεπτομέρια |
| Αριθμός μοντέλου: | Κ11 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| CPU: | In-tel |
| Ανάλυση: | 1366*768 |
| Μέγεθος: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3568 |
| Σύστημα: | Παράθυρα 7 |
| Μνήμη RAM: | 8 GB |
| ROM: | 128 GB |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| Λειτουργία: | SDK |
| Τύπος οθόνης: | LED, χωρητική οθόνη αφής |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Λεπτομέρια |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| Λειτουργία: | SDK |
| Τύπος οθόνης: | LED |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Κερδίστε 10 |
| Αριθμός μοντέλου: | F1 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | cnhopestar |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android |
| Μέγεθος: | Οθόνη διπλής όψης 15,6 ιντσών |
|---|---|
| Λειτουργικό Σύστημα: | Αρρενωπός, παράθυρα |
| CPU: | N2840, Επεξεργαστής Intel Core i3 3ης γενιάς/N2840 |
| Μνήμη: | 4GB DDR4 |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου: | 64GB |
| Αριθμός μοντέλου: | N1 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | ΜΜΕΠΟΛΙΤΗΣΗ |
| Μνήμη RAM: | 2/3/4GB |
| Αριθμός μοντέλου: | F1 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | cnhopestar |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android |
| Μέγεθος οθόνης: | 10.4 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 1024*768 |
| τύπος διεπαφής: | Επικοινωνίες με ηλεκτρονικά δίκτυα |
| Τύπος: | Αντίσταση αφής, 4 καλώδια, 5 καλώδια αφής προαιρετικά |
| Τύπος: | IPS |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εσωτερικός |
| Γωνιά προβολής: | 89/89/89/89 (L /R /U /D) |
| Εικονοστοιχείο: | 0.227mm (w) |
| Αναλογία αντίθεσης: | 1000: 1 |