|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | WT1012T |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | Price negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί δώρων (με συσκευασία):320*241*129mmNet 1.45KG αφής Android tablet nfc |
| Χρόνος παράδοσης: | 2-8 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
Το All-in-One Android Tablet 10.1 ιντσών με επεξεργαστή RK3288 συνδυάζει αποδοτικότητα, αξιοπιστία και ευελιξία για σύγχρονα επιχειρηματικά περιβάλλοντα. Σχεδιασμένη ειδικά για εφαρμογές B2B, αυτή η συσκευή προσφέρει ομαλή απόδοση σε διάφορες εργασίες, από διαδραστικές εφαρμογές desktop έως λύσεις αλληλεπίδρασης με τον πελάτη.
| Σύστημα | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Επεξεργαστής | RK3288 Quad core cortex A17 |
| RAM | 2GB |
| Εσωτερική Μνήμη | 16GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android 8.1 |
| Οθόνη Αφής | Χωρητική οθόνη αφής 10 σημείων |
| Οθόνη | Προδιαγραφές |
| Πάνελ | 10.1" LCD |
| Ανάλυση | 1280*800 |
| Λειτουργία Οθόνης | Κανονικά μαύρο |
| Γωνία Θέασης | 85/85/85/85 (Α/Δ/Π/Κ) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 800 |
| Φωτεινότητα | 250cd/m² |
| Αναλογία Οθόνης | 16:10 |
| Δίκτυο | Προδιαγραφές |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | 10M/100M/1000M |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Διεπαφή | Προδιαγραφές |
| Υποδοχή Κάρτας | TF, υποστηρίζει έως 32GB |
| USB | USB για σειριακή (μορφή RS232) |
| USB | USB host 2.0 |
| Type-C | Μόνο USB OTG |
| Υποδοχή Τροφοδοσίας | Είσοδος τροφοδοσίας DC |
| Ακουστικά | Έξοδος ακουστικών 3.5mm |
| RJ45 | Διεπαφή Ethernet |
| Αναπαραγωγή Πολυμέσων | Προδιαγραφές |
| Μορφή Βίντεο | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.265, H.264, VC-1, VP8, κ.λπ., υποστηρίζει έως 4K |
| Μορφή Ήχου | MP3/WMA/AAC κ.λπ. |
| Φωτογραφία | JPEG |
| Άλλα | Προδιαγραφές |
| Μικρόφωνο | Μονοφωνικό μικρόφωνο |
| Ηχείο | 2*2W |
| Γλώσσα | Πολλαπλές γλώσσες |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0-40°C |
| Αξεσουάρ | Προδιαγραφές |
| Προσαρμογέας | Προσαρμογέας, 12V/1.5A |
| Εγχειρίδιο Χρήστη | Ναι |
Εξοπλισμένο με τετραπύρηνο επεξεργαστή, αυτό το All-in-One tablet διαχειρίζεται εύκολα την πολυδιεργασία και τις κρίσιμες για την επιχείρηση εφαρμογές. Η ευαίσθητη διεπαφή οθόνης αφής επιτρέπει διαισθητική πλοήγηση, επιτρέποντας στο προσωπικό να έχει γρήγορη πρόσβαση σε απαραίτητα εργαλεία χωρίς διακοπές.
Το λειτουργικό σύστημα Android παρέχει ευρεία συμβατότητα με ένα ευρύ φάσμα επιχειρηματικών εφαρμογών, καθιστώντας την ενσωμάτωση σε υπάρχουσες ροές εργασίας απρόσκοπτη και αποτελεσματική.
Ο συμπαγής αλλά στιβαρός σχεδιασμός της συσκευής διασφαλίζει ότι αντέχει στις απαιτήσεις των καθημερινών επιχειρηματικών λειτουργιών. Η μορφή AIO desktop υποστηρίζει πολλαπλά σενάρια ανάπτυξης, είτε είναι τοποθετημένο στη ρεσεψιόν, είτε σε επιτραπέζιο σταθμό εργασίας, είτε ενσωματωμένο σε μια διάταξη σημείου πώλησης.
Οι επιλογές συνδεσιμότητας του tablet, συμπεριλαμβανομένου του WiFi και της προαιρετικής υποστήριξης LAN, εγγυώνται σταθερή απόδοση δικτύου, μειώνοντας τις διακοπές και βελτιώνοντας την επιχειρησιακή αποδοτικότητα.
Για επιχειρήσεις που επιθυμούν να βελτιώσουν τις εμπειρίες των πελατών και να βελτιστοποιήσουν τις ροές εργασίας, το Android Tablet RK3288 10.1 ιντσών προσφέρει πρακτικές λύσεις. Η μεγάλη οθόνη και η υψηλή απόκριση απλοποιούν τις αλληλεπιδράσεις με τους πελάτες, διευκολύνουν τη συνεργασία του προσωπικού και επιταχύνουν τις διαδικασίες λήψης αποφάσεων.
Οι διαχειριστές IT θα εκτιμήσουν την ευκολία συντήρησης, τη χαμηλή κατανάλωση ενέργειας και την οικονομικά αποδοτική ανάπτυξη, καθιστώντας το κατάλληλο για κλιμάκωση σε πολλαπλούς σταθμούς εργασίας ή υποκαταστήματα.
Η επένδυση σε αυτό το All-in-One tablet διασφαλίζει ότι η ομάδα σας έχει πρόσβαση σε αξιόπιστη τεχνολογία που υποστηρίζει την παραγωγικότητα, τον επαγγελματισμό και την επιχειρησιακή αριστεία. Είτε χρησιμοποιείται για διαχείριση αιθουσών συσκέψεων, εξυπηρέτηση πελατών ή διαδραστικές οθόνες πληροφοριών, αυτό το tablet παρέχει μια ανθεκτική και αποτελεσματική λύση για επιχειρήσεις που επιδιώκουν να εκσυγχρονίσουν τις λειτουργίες τους, διατηρώντας παράλληλα την οικονομική αποδοτικότητα.
Ενισχύστε τον οργανισμό σας με το All-in-One Android Tablet RK3288 10.1 ιντσών και μετατρέψτε τις καθημερινές εργασίες σε αποτελεσματικές, απρόσκοπτες εμπειρίες. Ο συνδυασμός απόδοσης, αξιοπιστίας και ευελιξίας το καθιστά μια έξυπνη επιλογή για χρήστες B2B που στοχεύουν στη βελτίωση της ροής εργασίας, την ενίσχυση των αλληλεπιδράσεων με τους πελάτες και τη διατήρηση ενός τεχνολογικά προηγμένου χώρου εργασίας.