|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | WA1033T |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | Price can be nogotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 68*22*39cm |
| Χρόνος παράδοσης: | 5~7 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/c, t/t, d/p |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
Το Rockchip RK3288 tablet με οθόνη αφής τοποθέτησης τοίχου με LED light bar έχει σχεδιαστεί για σύγχρονα εμπορικά περιβάλλοντα, παρέχοντας αξιόπιστη απόδοση και διαδραστικές δυνατότητες για λιανική πώληση,φιλοξενία, και επιχειρηματικές εφαρμογές.
| Σύστημα. | Προδιαγραφές |
|---|---|
| CPU | RK3288 Τετραπλός πυρήνας φλοιού A17 |
| Μνήμη RAM | 2GB |
| Εσωτερική μνήμη | 16GB |
| Λειτουργικό σύστημα | Android 8.1 |
| Εικόνα αφής | Δέκα σημεία χωρητικής επαφής |
| Εμφάνιση | Προδιαγραφές |
| Πίνακα | 10.1" LCD IPS πάνελ |
| Απόφαση | 1280×800 |
| Ενεργός χώρος | 216.96 ((H) × 135,6 mm ((V) |
| Τρόπος εμφάνισης | Συνήθως μαύρο, IPS |
| Γωνία θέασης | 85/85/85/85 (L/R/U/D) |
| Αντιδιαστολή | 1000:1 |
| Φωτεινότητα | 250 cd/m2 |
| Αναλογία όψεων | 16:10 |
| Δίκτυο | Προδιαγραφές |
| WiFi | 802.11β/g/n |
| Ethernet | RJ45, 100M/1000M |
| 3G/4G | Υποστήριξη εξωτερικού 3G / 4G USB dongle |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Διασύνδεση | Προδιαγραφές |
| Κλειδί για κάρτες | SD, υποστήριξη έως 32GB |
| Μίνι USB | 1×USB OTG |
| USB 2.0 | 3 × USB 2.0 |
| Δίχτυλο ηλεκτρικής ενέργειας | Συνεχή ισχύς εισόδου |
| RJ45 | RJ45, 100M/1000M (POE διαθέσιμο) |
| Ακουστικά | 3.5mm ακουστικά |
| Σειριακή θύρα | Σειριακή θύρα τύπου USB |
| Αναπαραγωγή μέσων ενημέρωσης | Προδιαγραφές |
| Μορφή βίντεο | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263Χ.264, VC1, RV κλπ., υποστήριξη έως 1080p |
| Φόρμα ήχου | MP3/WMA/AAC κλπ. |
| Φωτογραφία | JPEG |
| Άλλα | Προδιαγραφές |
| NFC | Διαθέσιμη NFC |
| Ομιλητής | 2 × 2W |
| Κάμερα | 2.0MP μπροστινή κάμερα |
| Μικρόφωνο | - Ναι, ναι. |
| Γλώσσα | Πολυγλωσσικό |
| Συσκευές | Προσαρμοστής: 12V/2A, εγχειρίδιο χρήσης: Ναι |
Αυτό το tablet touch screen εμπορικής ποιότητας τροφοδοτείται από τον επεξεργαστή Rockchip RK3288, εξασφαλίζοντας σταθερή απόδοση για συνεχή λειτουργία σε απαιτητικές επιχειρηματικές ρυθμίσεις.Διαδραστικά περίπτερα, σημεία πώλησης, ή συστήματα αίθουσας συνεδριάσεων.
Η ενσωματωμένη σχεδίαση τοίχου εξοικονομεί χώρο, διατηρώντας παράλληλα μια καθαρή, σύγχρονη εμφάνιση..
Με τον τετραπυρηνικό επεξεργαστή RK3288, το tablet υποστηρίζει την πολλαπλή εργασία και την ανταποκρινόμενη αλληλεπίδραση για εφαρμογές σε πραγματικό χρόνο, όπως παραγγελίες αυτοεξυπηρέτησης, διαχείριση επισκεπτών ή λύσεις καθοδήγησης.
Αρκετά ευέλικτο για ψηφιακούς καταλόγους λιανικής πώλησης, τερματικά αυτοπαραγγελίας εστιατορίων, συστήματα κρατήσεων εταιρικών αίθουσων συνεδριάσεων και δημόσια περίπτερα πληροφοριών για καθοδήγηση ή έκδοση εισιτηρίων.
Πολλές επιλογές συνδεσιμότητας υποστηρίζουν περιφερειακές συσκευές όπως αναγνώστες καρτών, εκτυπωτές ή σαρωτές.
Παρέχουμε υποστήριξη OEM και ODM, διασφαλίζοντας τα προϊόντα μπορούν να προσαρμοστούν για να ανταποκριθούν σε διαφορετικές απαιτήσεις μάρκετινγκ, διεπαφής ή ανάπτυξης.και εταιρικούς αγοραστές για την παροχή λύσεων που προσθέτουν αξία στις δραστηριότητές τους.
Το Rockchip RK3288 τοίχο τοποθέτηση tablette οθόνη αφής με LED φωτεινή μπάρα είναι ένα αξιόπιστο εργαλείο που έχει σχεδιαστεί για πραγματικές επιχειρηματικές εφαρμογές, συνδυάζοντας απόδοση, σχεδιασμό,και προσαρμοστικότητα για μακροπρόθεσμη αξιοπιστία και βελτιωμένη αλληλεπίδραση με τους πελάτες.