|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | HP1008 |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | Price can be negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπική συσκευασία σε χαρτοκιβώτιο |
| Χρόνος παράδοσης: | 2-8 εργάσιμες ημέρες |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
Τερματικό αφής Android 10.1 ιντσών με NFC + RFID + Φωτισμό LED - Σχεδιασμένο για Κρίσιμες Επιχειρηματικές Αλληλεπιδράσεις
Σε εταιρικά περιβάλλοντα όπου η επαλήθευση ταυτότητας, η αλληλεπίδραση σε πραγματικό χρόνο και η λειτουργική αποδοτικότητα είναι κρίσιμες, το υλικό σας πρέπει να κάνει περισσότερα από το να εμφανίζει πληροφορίες – πρέπει να επιτρέπει πιο έξυπνες ροές εργασίας. Αυτός ο υπολογιστής αφής all-in-one Android 10.1 ιντσών είναι κατασκευασμένος για αυτές τις απαιτητικές περιπτώσεις χρήσης.
Συνδυάζοντας μια ευαίσθητη οθόνη αφής χωρητικότητας, ενσωματωμένους αναγνώστες NFC και RFID, και μια μπάρα φωτισμού LED, αυτή η συσκευή είναι μια ισχυρή λύση για έλεγχο πρόσβασης, έξυπνο check-in, ψηφιακή σήμανση και αυτόματα τερματικά εξυπηρέτησης. Σχεδιασμένο με σταθερότητα και ανθεκτικότητα επαγγελματικής ποιότητας, καλύπτει τις ανάγκες σύγχρονων χώρων εργασίας, νοσοκομείων, ξενοδοχείων, εργοστασίων και συστημάτων δημόσιας εξυπηρέτησης.
| Σύστημα | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Επεξεργαστής | RK3288 Quad core cortex A17 |
| RAM | 2GB |
| Εσωτερική Μνήμη | 16GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android 6.0 |
| Οθόνη Αφής | Χωρητική οθόνη αφής 10 σημείων |
| Οθόνη | Προδιαγραφές |
| Πάνελ | Πάνελ LCD IPS 10.1" |
| Ανάλυση | 1280*800 |
| Αναλογία Αντίθεσης | 800:1 |
| Φωτεινότητα | 250cd/m2(min) |
| Αναλογία Εικόνας | 16:9 |
| Δίκτυο | Προδιαγραφές |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| 3G Dongle | Επέκταση 3G USB dongle |
| Bluetooth | 4.0 |
| Διεπαφή | Προδιαγραφές |
| Υποδοχή Κάρτας | TF, Υποστηρίζει έως 32GB |
| USB1 | USB για σειριακή (μορφή TTL) |
| USB 2 | Micro USB Host |
| TYPE-C | Μόνο USB OTG |
| Υποδοχή Τροφοδοσίας | Είσοδος τροφοδοσίας DC |
| Ακουστικά | Ακουστικά 3.5mm |
| Αναπαραγωγή Πολυμέσων | Προδιαγραφές |
| Μορφή Βίντεο | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263, H.264, VC1, RV κ.λπ., υποστηρίζει έως 1080p |
| Μορφή Ήχου | MP3/WMA/AAC κ.λπ. |
| Φωτογραφία | Jpeg, Png |
| Άλλα | Προδιαγραφές |
| Μπαταρία | 3000mah/3.7V |
| Μπάρα Φωτισμού LED | Ναι |
| Ηχείο | 2*3W |
| Κάμερα | 5.0M/P, Μπροστινή κάμερα |
| Γλώσσα | Πολλαπλές γλώσσες |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0–40 βαθμοί |
| Πιστοποιητικά | CE/FCC/ROHS |
| Αξεσουάρ | Προδιαγραφές |
| Προσαρμογέας | Προσαρμογέας, 12V/1.5A |
| Εγχειρίδιο Χρήστη | Ναι |
Αυτό το tablet Android είναι κάτι παραπάνω από μια οθόνη. Είναι ένα πολυλειτουργικό τερματικό που επιτρέπει αλληλεπίδραση σε πραγματικό χρόνο, ανταλλαγή δεδομένων και έλεγχο ταυτότητας – όλα από μια κομψή, επιτοίχια διεπαφή.
Είτε χρησιμοποιείται σε ένα εταιρικό λόμπι για check-in επισκεπτών, σε μια πύλη εργοστασίου για έλεγχο πρόσβασης, είτε σε μια ρεσεψιόν κλινικής για εμφάνιση ραντεβού, οι ενσωματωμένες μονάδες NFC και RFID διασφαλίζουν ασφαλή και ανέπαφη επαλήθευση ταυτότητας. Η μπάρα φωτισμού LED παρέχει οπτική ανάδραση, βελτιώνοντας την καθοδήγηση και την εμπειρία του χρήστη.
Αυτός ο υπολογιστής αφής Android έχει υιοθετηθεί ευρέως από πελάτες B2B σε διάφορους κλάδους. Παραδείγματα χρήσης περιλαμβάνουν:
Ο λεπτός σχεδιασμός και το καθαρό μπροστινό πάνελ του ενσωματώνονται καλά σε εταιρικούς εσωτερικούς χώρους, βιομηχανικές εγκαταστάσεις ή περιβάλλοντα που απευθύνονται στον πελάτη.
Η συσκευή υποστηρίζει προσαρμοσμένο firmware, branding και προεγκατεστημένες εφαρμογές, διασφαλίζοντας ότι μπορείτε να την προσαρμόσετε στις ακριβείς ανάγκες του έργου σας. Είτε αναπτύσσετε δεκάδες είτε χιλιάδες, υποστηρίζουμε λύσεις OEM και ODM που μειώνουν τον χρόνο σας μέχρι την αγορά και μεγιστοποιούν την ικανοποίηση των χρηστών.
Παρέχουμε επίσης τεκμηρίωση, API για ενσωμάτωση RFID/NFC και επιλογές απομακρυσμένης διαχείρισης συσκευών – καθιστώντας ευκολότερη την ανάπτυξη και διαχείριση σε κλίμακα από τις ομάδες IT.
Σε αναπτύξεις B2B, το υλικό πρέπει να είναι τόσο αξιόπιστο όσο και η υπηρεσία που αντιπροσωπεύει. Αυτό το τερματικό έχει σχεδιαστεί για να προβάλλει επαγγελματισμό, σταθερότητα και φιλική προς τον χρήστη αλληλεπίδραση σε κάθε επίπεδο. Με διαισθητικές ενδείξεις LED, ασφαλείς τεχνολογίες ανέπαφης επαφής και υψηλής ποιότητας απόδοση οθόνης, εμπνέει εμπιστοσύνη από την πρώτη χρήση.
Δεν αποστέλλουμε απλώς υλικό – υποστηρίζουμε ολόκληρο το ταξίδι ανάπτυξής σας. Από μονάδες αξιολόγησης και πιλοτικές δοκιμές έως μαζικές παραδόσεις και ενημερώσεις firmware, η ομάδα μας έχει εμπειρία στο να βοηθά παγκόσμιους B2B πελάτες να επιτύχουν.
Είμαστε έτοιμοι να παρέχουμε λεπτομερή τεκμηρίωση, τεχνικά σχέδια, SDK και άμεση εξυπηρέτηση μετά την πώληση.
Αν θέλετε να ενσωματώσετε διαδραστικά τερματικά Android στην επιχείρησή σας, είμαστε εδώ για να βοηθήσουμε. Επικοινωνήστε μαζί μας σήμερα για να συζητήσουμε τις ανάγκες σας, να ζητήσετε προσφορά ή να εξερευνήσετε επιλογές προσαρμογής.