|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM or CNHOPESTAR |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | S20W |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 μονάδα |
| Τιμή: | Price can be negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 63X15X50 |
| Χρόνος παράδοσης: | 5~7 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
| Μέγεθος πάνελ | ΟΘΟΝΗ LED 20 ιντσών 16:10 |
| Περιοχή εμφάνισης | 408.2×255.1(mm2) |
| Τυπική Ανάλυση | 1600x900 |
| Αριθμός Χρωμάτων | 16.7M |
| Φωτεινότητα | 350cd/m2 |
| Χρόνος απόκρισης | 5ms |
| Γωνία θέασης | Οριζόντια:170° |
| Κάθετη:160° | |
| Αναλογία αντίθεσης | 50000000 :1 |
| Συνδεσιμότητα | VGA, HDMI, USB, AV, BNC, DVI (προσαρμοσμένο σύμφωνα με τις απαιτήσεις) |
| Συχνότητα | 30~80KHz/60~75Hz |
| Τροφοδοτικό | Εξωτερικό Τροφοδοτικό:100 έως 240V AC (DC 12V) |
| Ηχείο (προαιρετικό) | 2x2W |
| Εγκατάσταση (προαιρετικό) | 1) παρέχονται βάσεις τοίχου για τοποθέτηση σε τοίχο, VESA 75mm&100mm |
| 2) παρέχεται σταθερή μεταλλική βάση για στήριξη της οθόνης | |
| Έλεγχος OSD | AUTO,+,POWER,-,MENU |
| φωτεινότητα, αναλογία αντίθεσης, αυτόματη ρύθμιση, θέση φάσης, ρολόι, Γλώσσες, λειτουργία, Εγκατάσταση, επαναφορά |
![]()
![]()
![]()
1. Ποιο είναι το κύριο προϊόν της εταιρείας σας;
Α:Το κύριο προϊόν μας είναι ψηφιακές κορνίζες, tablet pc, διαφημιστικές συσκευές αναπαραγωγής.
2. Ε:Ποια είναι η ελάχιστη παραγγελία;
Α: ναι, η εταιρεία μας ασχολείται κυρίως με χονδρικές πωλήσεις, αλλά αν επιμένετε να αγοράσετε ένα, ή χρειάζεστε μόνο ένα σετ, θα σας παραδώσουμε επίσης τα αγαθά.
3. Ε:Ποιες μεθόδους πληρωμής δέχεται η εταιρεία σας;
Α:Δεχόμαστε τις περισσότερες μεθόδους πληρωμής, αλλά κυρίως δεχόμαστε T/T, Western Union/ assurance trade payment.
4. Ε:Δεν έχω κάνει ποτέ συναλλαγές μαζί σας, πώς μπορώ να εμπιστευτώ την εταιρεία σας;
Α:Η εταιρεία μας βρίσκεται στο .com εδώ και 11 χρόνια, που είναι περισσότερο από τους περισσότερους από τους συναδέλφους προμηθευτές μας, είμαστε χρυσοί προμηθευτές για χρόνια. Επιπλέον, έχουμε αρκετά πιστοποιητικά αρχής, για παράδειγμα, CE, ROHS, FCC, On site checkcertificate.
5. Ε:ποιες είναι οι όροι αποστολής και ο χρόνος παράδοσης της εταιρείας σας;
Α:Λοιπόν, εξαρτώνται από την ποσότητα της παραγγελίας σας. Όπως γνωρίζετε, χρειαζόμαστε χρόνο για να κατασκευάσουμε τα μηχανήματα. αλλά κυρίως, ο χρόνος αποστολής είναι 3-8 εργάσιμες ημέρες μετά την παράδοση. Όσον αφορά το λεπτομερές κόστος, εξαρτάται από την τελική σας παραγγελία.
6. Ε:Θα ήθελα να σας ρωτήσω αν είναι δυνατόν να έχω το λογότυπό μου στο προϊόν.
Α:Ναι, η μονοαπευθυντική μας υπηρεσία μπορεί να προσαρμοστεί σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών ODM/OEM ανάπτυξη σχεδιασμός παραγωγή και επεξεργασία