|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | WF8382T |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | Price can be negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 39x35x45,5cm Καρτόνι 10 τεμάχια/CTN |
| Χρόνος παράδοσης: | 2-8 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, l/c, t/t |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
Στους σημερινούς ταχέως εξελισσόμενους ψηφιακούς χώρους εργασίας και σε εμπορικά περιβάλλοντα, οι συμπαγείς αλλά ισχυρές συσκευές είναι απαραίτητες για απρόσκοπτες εργασίες.Αυτός ο 8 ιντσών PC Android με οθόνη αφής προσφέρει μια τέλεια ισορροπία μεγέθους, απόδοση και συνδεσιμότητα προσαρμοσμένες για περιπτώσεις χρήσης B2B όπου η αξιοπιστία και η ευελιξία της ενσωμάτωσης είναι πρωταρχικής σημασίας.
Σχεδιασμένο με τον επεξεργαστή RK3288, ισχυρές δυνατότητες δικτύου, συμπεριλαμβανομένων των PoE και RJ45, και μια ευαίσθητη χωρητική οθόνη αφής,Αυτή η συσκευή είναι σχεδιασμένη για αποστολές κρίσιμης σημασίας σε έξυπνα γραφεία., περιβάλλοντα λιανικής πώλησης, βιομηχανικά συστήματα ελέγχου και διαδραστικά περίπτερα.
| Σύστημα. | Προδιαγραφές |
|---|---|
| CPU | RK3288 Τετραπλός πυρήνας φλοιού A17, 1.6G |
| Μνήμη RAM | 2GB |
| Εσωτερική μνήμη | 16GB |
| Σύστημα λειτουργίας | Android 8.1 |
| Εικόνα αφής | 10 σημεία χωρητικής επαφής |
| Εμφάνιση | Προδιαγραφές |
| Πίνακα | Πίνακας IPS LCD 8" |
| Απόφαση | 1280*800 |
| Αντιδιαστολή | 800:1 |
| Φωτεινότητα | 280cd/m2 (ημερομηνία) |
| Αναλογία όψεων | 16:10 |
| Δίκτυο | Προδιαγραφές |
| WiFi | 802.11β/g/n |
| Ethernet | 10M/100M Ethernet |
| Bluetooth | 4.0 |
| Διασύνδεση | Προδιαγραφές |
| USB x 2 | Διοικητής USB |
| Μικρο USB | Μικρο USB OTG |
| HDMI | Έκδοση HDMI |
| RJ45 με POE | RJ45 |
| ΠΟΕ | IEEE802.3at |
| Δίχτυλο ηλεκτρικής ενέργειας | Συνεχή ισχύς εισόδου |
| Ακουστικά | 3.5mm ακουστικά |
| Δυνατότητα αναπαραγωγής | Προδιαγραφές |
| Μορφή βίντεο | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263Χ.264, VC1, RV κλπ., υποστήριξη έως 4k |
| Φόρμα ήχου | MP3/WMA/AAC κλπ. |
| Φωτογραφία | Jpeg |
| Άλλα | Προδιαγραφές |
| Η μπαταρία. | Α/Χ |
| VESA | 75x75 χιλιοστά |
| Ομιλητής | 2*1,5W |
| Κάμερα | Α/Χ |
| Γλώσσα | Πολυγλωσσικό |
| Εργασιακή περίοδος | 0-40°C |
| Κλειδί | Δύναμη/VOL+/VOL- |
| Πιστοποιητικά | CE/FCC/ROHS |
| Συσκευές | Προδιαγραφές |
| Προσαρμοστής | Προσαρμοστής, 12V/1.5A |
| Εγχειρίδιο χρήστη | - Ναι, ναι. |
Το ολοκληρωμένο Ethernet (RJ45) επιτρέπει σταθερή καλωδιακή σύνδεση, ενώ η υποστήριξη Power over Ethernet (PoE) απλοποιεί την εγκατάσταση παρέχοντας ισχύ και δίκτυο μέσω ενός μόνο καλωδίου.Αυτό το χαρακτηριστικό μειώνει την πολυπλοκότητα της καλωδίωσης και το κόστος εγκατάστασης, ιδιαίτερα χρήσιμο για τις ευρείας κλίμακας εφαρμογές.
Η 8 ιντσών χωρητική οθόνη αφής προσφέρει καθαρή εικόνα και διαισθητική αλληλεπίδραση, ιδανική για περιορισμένα περιβάλλοντα χωρίς να συμβιβάζεται με την εμπειρία του χρήστη.
Εξοπλισμένη με είσοδο ισχύος 12V 1.5A παράλληλα με PoE, η συσκευή μπορεί να προσαρμοστεί σε διάφορες ρυθμίσεις ισχύος, εξασφαλίζοντας συμβατότητα με την υπάρχουσα υποδομή.
Ο σχεδιασμός χωρίς ανεμιστήρα και η ανθεκτική στερέωση επιτρέπουν σταθερή λειτουργία 24/7 σε εμπορικά και βιομηχανικά περιβάλλοντα, ελαχιστοποιώντας τις ανάγκες συντήρησης και μεγιστοποιώντας τον χρόνο λειτουργίας.
Αυτός ο υπολογιστής με οθόνη αφής είναι σχεδιασμένος για να ταιριάζει άψογα σε μια ποικιλία επαγγελματικών ρυθμίσεων:
Το συμπαγές αποτύπωμα και οι ευέλικτες επιλογές συνδεσιμότητας το καθιστούν προτιμώμενη επιλογή για τους ολοκληρωτές και τους σχεδιαστές συστημάτων που στοχεύουν στην βελτιστοποίηση του χώρου και την ενίσχυση της λειτουργικής απόδοσης.
Καταλαβαίνουμε ότι οι αγοραστές B2B χρειάζονται κάτι παραπάνω από τις προδιαγραφές των προϊόντων.Αυτή η συσκευή έρχεται με επαγγελματικές επιλογές προσαρμογής OEM / ODM, συμπεριλαμβανομένων των προσαρμογών του λογισμικού, της προσαρμοσμένης επωνυμίας και των προεγκατεστημένων εφαρμογών για να επιταχύνετε το χρονοδιάγραμμα ανάπτυξης.
Η εξειδικευμένη ομάδα υποστήριξης μας βοηθά με την τεχνική τεκμηρίωση, την απομακρυσμένη αντιμετώπιση προβλημάτων και την ενσωμάτωση λογισμικού, διασφαλίζοντας ότι το έργο σας παραμένει εντός του χρονοδιαγράμματος και του προϋπολογισμού.
Η συσκευή υποστηρίζει πλατφόρμες MDM με βάση το Android για αποτελεσματική διαχείριση στόλου.παρέχουμε ολοκληρωμένες υπηρεσίες προσαρμογής προσαρμοσμένες στις ανάγκες της επιχείρησής σας.
Επικοινωνήστε μαζί μας σήμερα για να μάθετε πώς αυτός ο μικρός υπολογιστής με οθόνη αφής Android 8 ιντσών μπορεί να εξορθολογίσει τις λειτουργίες σας, να βελτιώσει τη συμμετοχή των χρηστών και να μειώσει την πολυπλοκότητα της ανάπτυξης.Ζητήστε προσφορά ή δείγμα για να βιώσετε από πρώτο χέρι τις δυνατότητές του.