|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM or CNHOPESTAR |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | P215P |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 μονάδα |
| Τιμή: | Price can be negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 45*46*20cm |
| Χρόνος παράδοσης: | 5~7 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
Μαύρη οθόνη υπολογιστή Full HD 21,5 ιντσών 1920x1080 HDMI DVI VGA LCD
Οθόνη υπολογιστή 21,5" Full HD 1920x1080 HDMI DVI VGA LCD με οπίσθιο φωτισμό LED, Μαύρη
| Μέγεθος πάνελ | ΟΘΟΝΗ LED 21,5 ιντσών |
| Περιοχή εμφάνισης | 476,64(Ο) × 268,11(Κ)(mm2) |
| Τυπική ανάλυση | 1920x1080 |
| Αριθμός χρωμάτων | 16,7M |
| Φωτεινότητα | 350cd/m2 |
| Χρόνος απόκρισης | 5ms |
| Γωνία θέασης | Οριζόντια:170° |
| Κάθετη:160° | |
| Αντίθεση | 50000000 :1 |
| Συνδεσιμότητα | VGA, HDMI, USB, AV, BNC, DVI (προσαρμοσμένο σύμφωνα με τις απαιτήσεις) |
| Συχνότητα | 30~80KHz/60~75Hz |
| Τροφοδοτικό | Εξωτερικό τροφοδοτικό: 100 έως 240V AC (DC 12V) |
| Ηχείο (προαιρετικό) | 2x2W |
| Εγκατάσταση (προαιρετικό) | 1) Παρέχονται βραχίονες τοίχου για επιτοίχια στήριξη, VESA 75mm & 100mm |
| 2) Παρέχεται σταθερή μεταλλική βάση για στήριξη της οθόνης | |
| Έλεγχος OSD | AUTO,+,POWER,-,MENU |
| φωτεινότητα, αναλογία αντίθεσης, αυτόματη ρύθμιση, θέση φάσης, ρολόι, Γλώσσες, λειτουργία, Εγκατάσταση, επαναφορά |
Η τεχνολογία Splendid Video Intelligence βελτιστοποιεί την απόδοση βίντεο και την πιστότητα εικόνας ενισχύοντας το χρώμα, τη φωτεινότητα, την αντίθεση και την ευκρίνεια.
Λεπτομερείς εικόνες
Ολοκαίνουργιος σχεδιασμός, απλός και όμορφος, ελεύθερος και ανεξάρτητος. Όλα τα στυλ μπορούν να συνδεθούν με εξοπλισμό οθόνης, παρακαλούμε να είστε σίγουροι για την αγορά σας.
![]()
![]()
![]()
![]()