|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Σενζέν, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM or CNHOPESTAR |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | HOP15 |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 10 |
| Τιμή: | Price can be negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 53x10x31cm |
| Χρόνος παράδοσης: | 5~7 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
Φορητή ασύρματη οθόνη αφής 10mm με Wi-Fi και Bluetooth
Φορητή ασύρματη οθόνη αφής 15 ιντσών με Wi-Fi και Bluetooth
Φορητή οθόνη 4K 15 ιντσών με οθόνη αφής, USB-C, HDMI και μπαταρία για φορητό υπολογιστή, PC, PS4
| Τύπος Πάνελ | IPS H 178/ V178 |
|---|---|
| Μέγεθος Οθόνης | 15" |
| Φωτεινότητα | 300cd/m2 |
| Ανάλυση (H x V) | 1920x1080@60Hz |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Επιφάνεια Πάνελ | Αντιθαμβωτική |
| Οθόνη αφής | Οθόνη αφής |
| Διεπαφή | Είσοδος 1 | Mini HDMIx1 για βίντεο |
|---|---|---|
| Είσοδος 2 | TypeCx1 για τροφοδοσία | |
| Είσοδος 3 | TypeCx1 για βίντεο | |
| Είσοδος 4 | Micro USBx1 για μεταφορά δεδομένων | |
| Type-C για A/V και τροφοδοσία | Ναι, η θύρα TC υποστηρίζει σήμα |
![]()
![]()
![]()