|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM or CNHOPESTAR |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | Ηλεκτρονικά συστήματα |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 μονάδα |
| Τιμή: | price can be negiatable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 63X15X50 |
| Χρόνος παράδοσης: | 5~7 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
Οθόνες υπολογιστή LCD IPS Full HD 1080p 1920 x 1080p 60 Hz HDMI VGA, Μαύρη οθόνη για χρήση σε επιτραπέζιο υπολογιστή
| Μέγεθος πάνελ | ΟΘΟΝΗ LED 23,6 ιντσών 16:10 |
| Περιοχή εμφάνισης | 408,2×255,1(mm2) |
| Τυπική ανάλυση | 1920*1080 |
| Αριθμός χρωμάτων | 16,7Μ |
| Φωτεινότητα | 350cd/m2 |
| Χρόνος απόκρισης | 2ms |
![]()
| Γωνία θέασης | Οριζόντια:170° |
| Κάθετη:160° | |
| Αναλογία αντίθεσης | 50000000 :1 |
| Συνδετήρας | VGA, HDMI, USB, AV, BNC, DVI (προσαρμοσμένο σύμφωνα με τις απαιτήσεις) |
| Συχνότητα | 30~80KHz/60~75Hz |
| Τροφοδοτικό | Εξωτερικό τροφοδοτικό: 100 έως 240V AC (DC 12V) |
| Ηχείο (προαιρετικό) | 2x2W |
| Ρύθμιση (προαιρετικό) | 1) Παρέχονται βάσεις τοίχου για επιτοίχια τοποθέτηση, VESA 75mm & 100mm |
| 2) Παρέχεται σταθερή μεταλλική βάση για την υποστήριξη της οθόνης | |
| Έλεγχος OSD | AUTO,+,POWER,-,MENU |
| φωτεινότητα, αναλογία αντίθεσης, αυτόματη ρύθμιση, θέση φάσης, ρολόι, Γλώσσες, λειτουργία, Εγκατάσταση, επαναφορά |
Λεπτομερείς εικόνες
Ολοκαίνουργιο σχέδιο, απλό και όμορφο, ελεύθερο και ανεξάρτητο. Όλα τα στυλ μπορούν να συνδεθούν με εξοπλισμό οθόνης, παρακαλούμε να είστε σίγουροι για την αγορά.
Περισσότερα μοντέλα, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας.