|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM or CNHOPESTAR |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | HOP156 |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 μονάδα |
| Τιμή: | Price can be negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 53x10x31cm |
| Χρόνος παράδοσης: | 2-8 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/P, T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
Φορητή Οθόνη Αφής Ασύρματη Οθόνη με Κάλυμμα - Full HD 1080P HDR IPS Οθόνη με 178° Πλήρη Θέαση
| Τύπος Πάνελ | IPS H 178/ V178 |
|---|---|
| Μέγεθος Οθόνης | 15.6" |
| Φωτεινότητα | 350cd/m2 |
| Ανάλυση (H x V) | 1920x1080@60Hz |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Επιφάνεια Πάνελ | Αντιθαμβωτική |
| Πάνελ αφής | Πάνελ αφής |
| Διεπαφή | Είσοδος 1 | HDMI 2.0x1 για βίντεο |
|---|---|---|
| Είσοδος 2 | TypeCx1 για τροφοδοσία | |
| Είσοδος 3 | TypeCx1 για βίντεο | |
| Είσοδος 4 | Micro USBx1 για μεταφορά δεδομένων | |
| Type-C για A/V και τροφοδοσία | Ναι; η θύρα TC υποστηρίζει αυτήν τη λειτουργία |
1. Λεπτομερείς εικόνες προϊόντων
2. Υποστήριξη σύνδεσης PS4/PS5 για οθόνη παιχνιδιών
3. Η μπαταρία είναι προαιρετική επιλογή. Με μπαταρία, είναι εύκολη στη χρήση όπου κι αν πάτε.
Μπαταρία: 10000 mAh