|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM or CNHOPESTAR |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | P722P |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 μονάδα |
| Τιμή: | Price can be negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 50X14X41 |
| Χρόνος παράδοσης: | 5~7 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
| Αριθμός μοντέλου. | P72P |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος πάνελ | Οθόνη TFT-LED Backlight 17 ιντσών |
| Οπτικό μέγεθος πάνελ | 341.9×274.4(mm²) |
| Τυπική ανάλυση | 1280x1024 |
| Αριθμός χρωμάτων | 16.2M |
| Φωτεινότητα | 350cd/m2 |
| Χρόνος απόκρισης | 5ms |
| Γωνία θέασης | Οριζόντια:170° |
| Κάθετη:160° | |
| Αναλογία αντίθεσης | 50000000 :1 |
| Συνδεσιμότητα | VGA+HDMI |
| Συχνότητα | 30~80KHz/60~75Hz |
| Τροφοδοτικό | Εξωτερικό τροφοδοτικό:100 έως 240V AC (DC 12V) |
| Ηχείο (προαιρετικό) | 2x2W |
| Εγκατάσταση (προαιρετικό) | 1) Παρέχονται βάσεις τοίχου για επιτοίχια τοποθέτηση, VESA 75mm&100mm |
| 2) Παρέχεται σταθερή μεταλλική βάση για στήριξη της οθόνης | |
| Έλεγχος OSD | AUTO,+,POWER,-,MENU |
| φωτεινότητα, αναλογία αντίθεσης, αυτόματη ρύθμιση, θέση φάσης, ρολόι, Γλώσσες, λειτουργία, Εγκατάσταση, επαναφορά |