|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | W1001 |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | Price negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί δώρων (με συσκευασία):320*241*129mmNet 1.45KG αφής Android tablet nfc |
| Χρόνος παράδοσης: | 2-8 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/P, T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
| Συστατικό | Προδιαγραφές |
|---|---|
| CPU | RK3288 Τετραπλός πυρήνας φλοιού A17 |
| Μνήμη RAM | 2GB |
| Εσωτερική μνήμη | 16GB |
| Λειτουργικό σύστημα | Android 8.1 |
| Εικόνα αφής | Δέκα σημεία χωρητικής επαφής |
| Ειδικότητα | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Πίνακα LCD | IPS |
| Απόφαση | 1280×800 |
| Τρόπος εμφάνισης | Συνήθως μαύρο |
| Γωνία θέασης | 85/85/85/85 (L/R/U/D) |
| Αντιδιαστολή | 800 |
| Φωτεινότητα | 250 cd/m2 |
| Αναλογία όψεων | 16:10 |
| Διασύνδεση | Προδιαγραφές |
|---|---|
| WiFi | 802.11β/g/n |
| Ethernet | 10M/100M/1000M |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Κλειδί για κάρτες | TF, υποστήριξη έως 32GB |
| USB | USB για σειριακή συσκευή (δοχή RS232) |
| Διοικητής USB | USB 2.0 |
| Τύπος C | Μόνο USB OTG |
| Δίχτυλο ηλεκτρικής ενέργειας | Συνεχή ισχύς εισόδου |
| Ακουστικά | 3Έκδοση ακουστικών ακουστικών.5mm |
| RJ45 | Μόνο λειτουργία Ethernet |
| Ειδικότητα | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Υποστήριξη μορφών βίντεο | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.265Χ.264, VC-1, VP8, κλπ., υποστήριξη έως 4K |
| Υποστήριξη μορφών ήχου | MP3/WMA/AAC κλπ. |
| Φόρμα φωτογραφίας | JPEG |
| Διαμόρφωση οθόνης αφής | Τυπική διπλή οθόνη με διπλό άγγιγμα, προαιρετική διπλή οθόνη με ένα άγγιγμα |
| Μικρόφωνο | Μονόμικρο |
| Ομιλητής | 2 × 2W |
| Κάμερα | Κατηγορία Μία κάμερα 5.0MP, Δύο κάμερες |
| Η μπαταρία. | Προαιρετικά 4500mAh |
| Υποστήριξη γλωσσών | Πολυγλωσσικό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°40°C |