|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | WT1012T |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | Price negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί δώρων (με συσκευασία):320*241*129mmNet 1.45KG αφής Android tablet nfc |
| Χρόνος παράδοσης: | 5~7 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
10.1 ιντσών συσκευή ανατροφοδότησης Android Tablet με 10-Point Capacitive Touch που λειτουργεί με λειτουργικό σύστημα Android 8.1.
| Συστατικό | Προδιαγραφές |
|---|---|
| CPU | RK3288 Τετραπλός πυρήνας φλοιού A17 |
| Μνήμη RAM | 2GB |
| Εσωτερική μνήμη | 16GB |
| Σύστημα λειτουργίας | Android 8.1 |
| Εικόνα αφής | 10 σημεία χωρητικής επαφής |
| Ειδικότητα | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Πίνακα | 10.1" LCD |
| Απόφαση | 1280×800 |
| Τρόπος εμφάνισης | Συνήθως μαύρο |
| Γωνία θέασης | 85/85/85/85 (L/R/U/D) |
| Αντιδιαστολή | 800 |
| Φωτεινότητα | 250 cd/m2 |
| Αναλογία όψεων | 16:10 |
| Διασύνδεση | Προδιαγραφές |
|---|---|
| WiFi | 802.11β/g/n |
| Ethernet | 10M/100M/1000M |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Κλειδί για κάρτες | TF, υποστήριξη έως 32GB |
| USB | USB για σειριακή συσκευή (δοχή RS232) |
| Διοικητής USB | USB 2.0 |
| Τύπος C | Μόνο USB OTG |
| Δίχτυλο ηλεκτρικής ενέργειας | Ενέργεια συνεχούς ροής |
| Ακουστικά | 3.5mm έξοδος ακουστικών |
| RJ45 | Διασύνδεση Ethernet |
| Ειδικότητα | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Μορφή βίντεο | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.265Χ.264, VC-1, VP8, κλπ., υποστήριξη έως 4K |
| Φόρμα ήχου | MP3/WMA/AAC κλπ. |
| Φόρμα φωτογραφίας | JPEG |
| Μικρόφωνο | Μοναδικό μικρόφωνο |
| Ομιλητής | 2 × 2W |
| Γλώσσα | Πολυγλωσσικό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°40°C |
Σε εμπορικά περιβάλλοντα όπου η αντοχή και η αξιοπιστία δεν είναι διαπραγματεύσιμες, η 10.Το 1 ιντσών Waterproof All-in-One Android Tablet ξεχωρίζει ως μια ειδικά κατασκευασμένη λύση για τερματικά ανατροφοδότησης πελατώνΣχεδιασμένο με γνώμονα τόσο την απόδοση όσο και την προστασία, αυτό το tablet συνδυάζει βιομηχανική ποιότητα με την διαισθητική εμπειρία του Android.Ενίσχυση των επιχειρήσεων να λειτουργούν αποτελεσματικά σε οποιοδήποτε περιβάλλον.
Η προστασία IP προστατεύει τα εσωτερικά εξαρτήματα από ψεκασμούς νερού και συντρίμμια,διασφάλιση αδιάλειπτης λειτουργίας ακόμη και σε δύσκολες τοποθεσίες όπως εστιατόρια, νοσοκομεία, κόμβους μεταφορών ή καταστήματα λιανικής πώλησης.Το ανθεκτικό περίβλημά του παρέχει την αξιοπιστία που απαιτούν οι ολοκληρωτές συστημάτων κατά την ανάπτυξη δισκίων σε δημόσιες ή ημιεντός εφαρμογές.
Εξοπλισμένο με μια είσοδο ισχύος 12V 1.5A και σταθερό λειτουργικό σύστημα Android, αυτό το tablet είναι σχεδιασμένο για μακροχρόνια, σταθερή απόδοση.Υποστηρίζει Wi-Fi και προαιρετική σύνδεση LAN για ευέλικτη ενσωμάτωση σε διάφορα περιβάλλοντα δικτύουΓια εφαρμογές B2B όπου η σταθερότητα είναι κρίσιμη, η διαχείριση ενέργειας της συσκευής και η βελτιστοποιημένη αρχιτεκτονική υλικού ελαχιστοποιούν τον χρόνο αναμονής, καθιστώντας την ιδανική για περιπτώσεις χρήσης 24/7.
Σε τομείς όπως η λιανική πώληση, η φιλοξενία και η υγειονομική περίθαλψη, η άμεση και ακριβής ανατροφοδότηση των πελατών παίζει ζωτικό ρόλο στη βελτίωση της υπηρεσίας.ΈρευνεςΗ χωρητική οθόνη αφής παρέχει ομαλή και ευαίσθητη αλληλεπίδραση.βελτίωση της εμπειρίας του χρήστη, διασφαλίζοντας παράλληλα την ακριβή καταγραφή κάθε εισόδου.
Από την προσαρμοσμένη μάρκα έως τις προσαρμοσμένες ρυθμίσεις λογισμικού, το υδροστερό Android tablet 10,1 ιντσών μπορεί να προσαρμοστεί για να ταιριάζει με τις συγκεκριμένες απαιτήσεις του έργου.Οι ολοκληρωτές συστημάτων και οι συνεργάτες OEM μπορούν εύκολα να αναπτύξουν τις εφαρμογές τους, προσαρμόζουν τις διεπαφές και ενσωματώνουν το tablet σε περίπτερα αυτοεξυπηρέτησης, τερματικά ή σταθμούς ψηφιακής ανατροφοδότησης.Η ανοιχτή πλατφόρμα Android του εξασφαλίζει συμβατότητα με ένα ευρύ φάσμα επιχειρηματικών λογισμικών και API.
Πέρα από την αντοχή και τη λειτουργικότητα, αυτό το tablet προσφέρει ένα σχεδιασμό χαμηλής συντήρησης και εξοικονόμησης ενέργειας που συμβάλλει στη μείωση του λειτουργικού κόστους.Η κατασκευή στερεής κατάστασης εξαλείφει τον κίνδυνο μηχανικής βλάβηςΓια τους αγοραστές B2B, αυτό μεταφράζεται σε μεγαλύτερο κύκλο ζωής του προϊόντος και καλύτερο συνολικό κόστος ιδιοκτησίας.
Με χρόνια εμπειρίας στην επαγγελματική κατασκευή tablet Android, η Hopestar παρέχει όχι μόνο αξιόπιστο υλικό, αλλά και εξατομικευμένη υποστήριξη για επιχειρηματικούς πελάτες και ενοποιητές.Κάθε προϊόν υποστηρίζεται από συνεπή διασφάλιση ποιότητας, ευαίσθητη τεχνική υποστήριξη και ευέλικτες υπηρεσίες OEM/ODM που βοηθούν τους εταίρους να φέρουν τις ιδέες τους στην αγορά γρηγορότερα.