|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | WF2402T |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | Price can be negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυποποιημένη συσκευασία OEM Λογογραφία κάμερα αγορά nfc 10 ιντσών Android διαφήμιση οθόνης |
| Χρόνος παράδοσης: | 2-8 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/P, T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
24 ιντσών All In One Android Tablet PC με συνδεσιμότητα PoE, HDMI και USB, σχεδιασμένο για εφαρμογές που τοποθετούνται στον τοίχο με ολοκληρωμένες δυνατότητες δικτύωσης.
| Προδιαγραφές συστήματος | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| CPU | Τετραπλό πυρήνας φλοιού A17, 1.6G, RK3288 |
| Μνήμη RAM | 2GB |
| Εσωτερική μνήμη | 16GB |
| Σύστημα λειτουργίας | Android 5.1/8.1 |
| Εικόνα αφής | Δείκτης αφής χωρητικότητας 10 σημείων |
| Προδιαγραφές προβολής | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Πίνακα | 24 ιντσών οθόνη LCD full HD, φως LED |
| Απόφαση | 1920*1080 |
| Ενεργός χώρος | 527.04 ((H) x 296.46mm ((V) |
| Αγωνισμοί Παρατήρησης | 89/89 ((H), 89/89 ((V) |
| Αντιδιαστολή | 1000 |
| Φωτεινότητα | 250 cdm2 |
| Αναλογία όψεων | 16:9 |
| Σύνδεση δικτύου | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| WiFi | 802.11β/g/n |
| 3G Dongle | 3G USB dongle ext. |
| Ethernet | 10M/100M Ethernet |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Διασύνδεση και θύρες | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Κλειδί για κάρτες | SD, υποστήριξη έως 32GB |
| Συσκευή USB | Μίνι USB OTG |
| Διοικητής USB | USB Host 2.0 x2 |
| Δίχτυλο ηλεκτρικής ενέργειας | Συνεχή ισχύς εισόδου |
| RJ45 | Ethernet |
| HDMI | Έκδοση HDMI |
| Ακουστικά | 3.5mm ακουστικά |
| Αναπαραγωγή μέσων ενημέρωσης | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μορφή βίντεο | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263Χ.264, VC1, RV κλπ., υποστήριξη έως 4K |
| Φόρμα ήχου | MP3/WMA/AAC κλπ. |
| Φωτογραφία | JPEG |
| Επιπρόσθετα χαρακτηριστικά | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Κατανάλωση ενέργειας | 35W |
| Εγκατάσταση τοίχου | VESA, 100x100mm |
| Ομιλητής | 2*3W |
| Κάμερα | Α/Χ |
| Γλώσσα | Πολυγλωσσικό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-50°C |
| Προσαρμοστής | Προσαρμοστής, 12V, 4A |