|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | HOP-1852T |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | Price can be negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό κουτί για 18,5 ιντσών Android tablet pc |
| Χρόνος παράδοσης: | 2-8 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/P, T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
Βιομηχανικό τάγμα 18,5 ιντσών Android tablet με επίπεδη οθόνη IPS, που τροφοδοτείται από επεξεργαστές RK3288 ή RK3399 και διαθέτει υποστήριξη Power over Ethernet.Σχεδιασμένα για επιχειρήσεις και εμπορικές εφαρμογές, συμπεριλαμβανομένης της λιανικής πώλησης, υγειονομικής περίθαλψης, παραγωγής και επιχειρηματικού περιβάλλοντος.
| Σύστημα. | Προδιαγραφές |
|---|---|
| CPU | Τετραπλό πυρήνας φλοιού A17, RK3288 |
| Μνήμη RAM | 2GB |
| Εσωτερική μνήμη | 16GB |
| Σύστημα λειτουργίας | Android 5.1/8.1 |
| Αγγίξτε | Δέκα σημεία χωρητικής επαφής |
| Δίκτυο | Προδιαγραφές |
|---|---|
| WiFi | 802.11β/g/n |
| 3G | 3G USB dongle ext. |
| Ethernet | 10M/100M Ethernet |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Διασύνδεση | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Κλειδί για κάρτες | SD, υποστήριξη έως 32GB |
| Συσκευή USB | Μίνι USB OTG |
| Διοικητής USB | USB Host 2.0 x3 |
| Δίχτυλο ηλεκτρικής ενέργειας | Συνεχή ισχύς εισόδου |
| RJ45 | Ethernet |
| HDMI | Έκδοση HDMI |
| Ακουστικά | 3.5mm ακουστικά |
Αυτό το all-in-one tablet με οθόνη αφής συνδυάζει μια οθόνη υψηλής ανάλυσης, μια μονάδα επεξεργασίας και μια διεπαφή με δυνατότητα PoE σε ένα ενιαίο συμπαγές σύστημα.ή εγκαταστάσεις πάγκων όπου ο χώρος είναι περιορισμένος.
Η υψηλής ανάλυσης οθόνη IPS παρέχει ζωντανά χρώματα και καθαρά οπτικά στοιχεία σε ευρείες γωνίες θέασης.βελτίωση της αποτελεσματικότητας της ροής εργασίας.
Με την υποστήριξη PoE, μια ενιαία σύνδεση Ethernet παρέχει ενέργεια και δεδομένα, μειώνοντας την πολυπλοκότητα της καλωδίωσης.και επιχειρηματικά σχέδια.
Κατασκευασμένα για συνεχή λειτουργία με βελτιστοποιημένη θερμική διαχείριση.Παροχή μακροπρόθεσμης αξιοπιστίας και εξοικονόμησης λειτουργίας.
Παρέχουμε προγραμματισμένη υποστήριξη B2B, συμπεριλαμβανομένης της καθοδήγησης της ολοκλήρωσης, της προσαρμογής OEM, της τεχνικής κατάρτισης και της συμβουλευτικής ανάπτυξης.και κλιμακωτές λύσεις για τους τελικούς πελάτες.