|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | WH1012T |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | Price can be nogotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί δώρων (με συσκευασία) 320mm 241mm 129mm |
| Χρόνος παράδοσης: | 5~7 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
Διαθέσιμα μεγέθη:10.1 ίντσες, 13.3 ίντσες και 15.6 ίντσες
| Σύστημα. | Προδιαγραφές |
|---|---|
| CPU | Τετραπλό πυρήνας φλοιού A17, 1.8G, RK3288 |
| Μνήμη RAM | 2GB |
| Εσωτερική μνήμη | 16GB |
| Σύστημα λειτουργίας | Android 8.1 |
| Εικόνα αφής | Δέκα σημεία χωρητικής επαφής |
| Εμφάνιση | Προδιαγραφές |
| Πίνακα | 10.1" LCD IPS πάνελ |
| Απόφαση | 1280*800 |
| Ενεργός χώρος | 216.96 ((H) x 135,6mm ((V) |
| Τρόπος εμφάνισης | Συνήθως μαύρο, IPS |
| Γωνία θέασης | 85/85/85/85 (L/R/U/D) |
| Αντιδιαστολή | 800 |
| Φωτεινότητα | 300cd/m2 |
| Αναλογία όψεων | 16:10 |
| Δίκτυο | Προδιαγραφές |
| WiFi | 802.11β/g/n |
| Ethernet | 10M/100M Ethernet |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Διασύνδεση | Προδιαγραφές |
| Κλειδί για κάρτες | κάρτα SD |
| USB | 3 x Διοικητής USB |
| Μικρο USB | Μικρο USB OTG |
| HDMI | Έκδοση HDMI |
| RJ45 με POE | RJ45 με POE |
| Επιλογή POE | IEEE802.3at/af |
| Δίχτυλο ηλεκτρικής ενέργειας | Συνεχή ισχύς εισόδου |
| Ακουστικά | 3.5mm ακουστικά |
| Δυνατότητα αναπαραγωγής | Προδιαγραφές |
| Μορφή βίντεο | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263Χ.264, VC1, RV κλπ., υποστήριξη έως 1080p |
| Φόρμα ήχου | MP3/WMA/AAC κλπ. |
| Φωτογραφία | JPEG |
| Άλλα χαρακτηριστικά | Προδιαγραφές |
| VESA | 75x75 χιλιοστά |
| Ομιλητής | 2 x 2W |
| Κάμερα | 5.0MP μπροστινή κάμερα |
| ΜΙΚ | Ενσωματωμένο MIC |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-50°C |
| Γλώσσα | Πολυγλωσσικό |
| Συσκευές | Προδιαγραφές |
| Προσαρμοστής | Προσαρμοστής, 12V/2A |
| Εγχειρίδιο χρήστη | - Ναι, ναι. |