|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | HOP1514T3 |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | $225.00 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπική συσκευασία |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
14 ιντσών IPS 1080P οθόνη με τετραπλό πυρήνα Android 8.1, 2GB RAM, 16GB αποθήκευση, και FULL HD 14 ιντσών Android Tablet PC δυνατότητες.
Στο σημερινό ψηφιακό επιχειρηματικό τοπίο, οι διαδραστικές οθόνες έχουν γίνει απαραίτητα εργαλεία για την εμπλοκή των πελατών και την επιχειρησιακή αποτελεσματικότητα.1 All in One Touch Screen PC έχει σχεδιαστεί για να ενδυναμώσει τις επιχειρήσειςΣυνδυάζοντας υπολογιστικές επιδόσεις, ανταποκρινόμενη αλληλεπίδραση και ένα κομψό σχεδιασμό,Φέρνει μια επαγγελματική ψηφιακή εμπειρία σε κάθε εμπορικό περιβάλλον.
Εξοπλισμένο με τον επεξεργαστή RK3399 και λειτουργεί με Android 7.1, αυτό το PC με μία οθόνη αφής προσφέρει εξαιρετικές επιδόσεις για πολλαπλές εργασίες, διαδραστικό περιεχόμενο και διαχείριση εφαρμογών.,Το ανοιχτό περιβάλλον Android επιτρέπει την απρόσκοπτη προσαρμογή και ενσωμάτωση λογισμικού,επιτρέποντας στους ενοποιητές συστημάτων και τους συνεργάτες OEM να προσαρμόζουν τη συσκευή στις ειδικές ανάγκες του έργου.
| Διασύνδεση | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σλοτ για κάρτες | SD, υποστήριξη έως 32GB |
| USB | USB σκλάβος |
| USB | Διοικητής USB x2 |
| Δίχτυλο ηλεκτρικής ενέργειας | Συνεχή ισχύς εισόδου |
| HD | Έκδοση HD |
| RJ45 | RJ45, 100M/1000M με PoE |
| Ακουστικά | 3.5mm ακουστικά |
| Σειριακή θύρα | Σειριακή θύρα τύπου USB |
Εξοπλισμένο με μπροστινή κάμερα, αυτόματη εστίαση, υποστήριξη βίντεο συνομιλίας, επικοινωνία επιχειρηματικών συναντήσεων και ηλεκτρονική εκπαίδευση, φέρνοντας την επικοινωνία πιο κοντά.
250 cd/m2 φωτεινότητα, αναλογία αντίθεσης 800:1, αντανακλώντας τα αληθινά χρώματα και καθιστώντας κάθε pixel σαφώς ορατό.
Η οθόνη full HD 1920×1080 παρέχει καθαρές, ζωντανές εικόνες με ευρείες γωνίες θέασης, καθιστώντας την κατάλληλη τόσο για περιβάλλοντα που αντιμετωπίζουν πελάτες όσο και για βιομηχανικά περιβάλλοντα.Η δεκατοσημική χωρητική οθόνη αφής εξασφαλίζει ακριβήΤο σύστημα αυτό, το οποίο είναι σχεδιασμένο για να λειτουργεί με ευέλικτο και ευέλικτο σύστημα, παρέχει μια επαγγελματική και αξιόπιστη οπτική εμπειρία.
Η αντοχή και η σταθερότητα είναι το κέντρο του σχεδιασμού αυτής της συσκευής.έχει σχεδιαστεί για λειτουργία 24 ώρες το 24ωρο σε απαιτητικά περιβάλλοντα, όπως καταστήματα λιανικής πώλησης, εστιατόρια, νοσοκομεία και βιομηχανικά δωμάτια ελέγχου.
Αυτός ο υπολογιστής με οθόνη αφής Android προσφέρει πολλαπλές επιλογές συνδεσιμότητας, συμπεριλαμβανομένων των USB, Wi-Fi, Ethernet και HDMI, επιτρέποντας την ομαλή ενσωμάτωση σε υπάρχοντα επιχειρηματικά δίκτυα.Είτε χρησιμοποιείται ως διεπαφή POS, ψηφιακή οθόνη ή έξυπνο τερματικό ελέγχου, προσαρμόζεται εύκολα σε διάφορα σενάρια ανάπτυξης.
Η Hopestar παρέχει ολοκληρωμένες υπηρεσίες προσαρμογής για branding, διαμόρφωση υλικού και ενσωμάτωση λογισμικού.Η ομάδα μηχανικών εξασφαλίζει ότι κάθε λεπτομέρεια ευθυγραμμίζεται με το όραμα και τις απαιτήσεις του έργου σας.
| Ειδικότητα | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Φόρμα βίντεο | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263Χ.264, VC1, RV κλπ., υποστήριξη έως 4K |
| Φόρμα ήχου | MP3/WMA/AAC κλπ. |
| Φωτογραφία | JPEG |
| NFC | Υποστήριξη |
| Ομιλητής | 2*1W |
| Μικρόφωνο | - Ναι, ναι. |
| Γλώσσα | Πολυγλωσσικό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως 60°C |
Εφαρμόζεται σε ένα ευρύ φάσμα τομέων, συμπεριλαμβανομένων των λιανικών πωλήσεων, της φιλοξενίας, της εκπαίδευσης, της βιομηχανικής αυτοματοποίησης και της ψηφιακής σήμανσης.
Από τα συστήματα λιανικής πώλησης POS έως τα πάνελ αυτοματισμού εργοστασίου και τις έξυπνες οθόνες συνεδριάσεων, το 15 ιντσών RK3399 Android Touch Screen PC υποστηρίζει ένα ευρύ φάσμα εμπορικών εφαρμογών.Ο συνδυασμός της απόδοσης, αξιοπιστία και ευελιξία το καθιστούν ιδανική επιλογή για εταιρείες που αναζητούν κλιμακώσιμες λύσεις ψηφιακού μετασχηματισμού.
Η Hopestar έχει εκτεταμένη εμπειρία στην παροχή λύσεων οθόνης με βάση το Android σε ενοποιητές, διανομείς και επιχειρηματικούς πελάτες σε όλο τον κόσμο.συμβατότητα, και μακροπρόθεσμη στήριξη, βοηθώντας τους εταίρους να επιταχύνουν τα έργα τους και να ενισχύσουν την θέση τους στην αγορά.
Φέρτε νοημοσύνη και διαδραστικότητα στην επιχείρησή σας με το 15 ιντσών Android του Hopestar σε ένα υπολογιστή με οθόνη αφής ∙ μια επαγγελματική λύση που έχει κατασκευαστεί για το μέλλον του ψηφιακού εμπορίου και ελέγχου.