|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | HP2701T |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | $276.00 - $359.00 / Piece |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο 27" οθόνη αφής Android tablet pc διαφημιστική οθόνη |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
Αυτός ο 27 ιντσών υπολογιστής με οθόνη αφής είναι σχεδιασμένος για επιχειρήσεις που απαιτούν τόσο αποδοτικότητα χώρου όσο και ισχυρή απόδοση.Ανάλυση αφής 227 mm, παρέχει ομαλή, ακριβή αλληλεπιδράσεις ιδανικές για βιομηχανικά δωμάτια ελέγχου, περίπτερα αυτοεξυπηρέτησης λιανικής πώλησης, οθόνες εταιρικών πληροφοριών και τερματικά υγειονομικής περίθαλψης.
| Σύστημα. | Προδιαγραφές |
|---|---|
| CPU | Τετραπλό πυρήνα φλοιού A9, 1.6G, RK3188 |
| Μνήμη RAM | 1GB |
| Εσωτερική μνήμη | 16GB |
| Σύστημα λειτουργίας | Android 4.4.2 |
| Εικόνα αφής | Δείκτης αφής χωρητικότητας 10 σημείων |
| Εμφάνιση | Προδιαγραφές |
| Πίνακα | 27 ιντσών οθόνη LCD full HD, φως LED |
| Απόφαση | 1920*1080 |
| Ενεργός χώρος | 597.6 ((H) X 336.15mm ((V) |
| Αγωνισμοί Παρατήρησης | 89/89 ((H), 89/89 ((V) |
| Αντιδιαστολή | 1000 |
| Φωτεινότητα | 350 cdm2 |
| Αναλογία όψεων | 16:9 |
| Δίκτυο | Προδιαγραφές |
| WiFi | 802.11β/g/n |
| 3G Dongle | 3G USB dongle ext. |
| Ethernet | 10M/100M Ethernet |
| Διασύνδεση | Προδιαγραφές |
| Κλειδί για κάρτες | SD, υποστήριξη έως 32GB |
| Συσκευή USB | Μίνι USB OTG |
| Διοικητής USB | USB Host 2.0 x2 |
| Δίχτυλο ηλεκτρικής ενέργειας | Συνεχή ισχύς εισόδου |
| RJ45 | Ethernet |
| Ακουστικά | 3.5mm ακουστικά |
| Αναπαραγωγή μέσων ενημέρωσης | Προδιαγραφές |
| Μορφή βίντεο | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263Χ.264, RV κλπ., υποστήριξη έως 1080p |
| Φόρμα ήχου | MP3/WMA/AAC κλπ. |
| Φωτογραφία | JPEG |
| Επιπρόσθετα χαρακτηριστικά | Προδιαγραφές |
| Κατανάλωση ενέργειας | 35W |
| VESA | 100x100 χιλιοστά |
| Ομιλητής | 2*3W |
| Κάμερα | 2.0M/P |
| Γλώσσα | Πολυγλωσσικό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-50°C |
Η διαχείριση του χώρου είναι μια κρίσιμη εξέταση για τις επιχειρήσεις που αναπτύσσουν ψηφιακά συστήματα σε πολλαπλές τοποθεσίες.Αυτός ο υπολογιστής με οθόνη αφής ενσωματώνει την οθόνη και την μονάδα υπολογιστών σε μια ενιαία συσκευή τοίχου, μειώνοντας την πολυπλοκότητα της εγκατάστασης και απελευθερώνοντας πολύτιμο χώρο σε γραφεία, εργοστάσια, νοσοκομεία ή περιοχές λιανικής πώλησης.
Ο εξοπλισμένος με μια εξαιρετικά ευαίσθητη οθόνη αφής, αυτός ο υπολογιστής επιτρέπει γρήγορες και ακριβείς αλληλεπιδράσεις με τον χρήστη.ή να διαχειριστεί τα συστήματα αποτελεσματικά με χρόνο απόκρισης 5ms και.227mm ακρίβεια αφής.
Η οθόνη των 27 ιντσών παρέχει ζωντανά εικόνα και καθαρό κείμενο, καθιστώντας την παρακολούθηση δεδομένων, την ψηφιακή σήμανση ή τις εφαρμογές που απευθύνονται στον πελάτη εύκολο να διαβαστούν και επαγγελματικά να παρουσιάζονται.Τα γραφικά υψηλής ανάλυσης συμβάλλουν στη βελτίωση της επιχειρησιακής ακρίβειας σε περιβάλλοντα παραγωγής και στην ενίσχυση της εμπλοκής των πελατών.
Το σύστημα αυτό έχει σχεδιαστεί για συνεχή λειτουργία με βελτιστοποιημένη διαχείριση της θερμότητας και σταθερά εξαρτήματα.ελαχιστοποίηση των δαπανών συντήρησης και μεγιστοποίηση της απόδοσης από την αγορά.
Η εταιρεία Shenzhen Hopestar Sci-tech Co., Ltd.είναι μια κορυφαία εταιρεία οθονών LCD και LED στο Shenzhen της Κίνας. Ως επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας, έχουμε το δικό μας τμήμα R & D, εργοστάσιο, μάρκετινγκ και υπηρεσίες μετά την πώληση.Ειδικευόμαστε σε οθόνες LCD.Μονιτέρ οθόνης αφής, οθόνη CCTV, οθόνη ανοιχτού πλαισίου, όλα σε έναν υπολογιστή από το 2002.
Ικανότητες εργοστασίου HOPESTAR:
Πώς μπορεί αυτός ο υπολογιστής με την οθόνη αφής να υποστηρίξει την ανάπτυξη σε μεγάλη κλίμακα;
Το σύστημα αυτό έχει σχεδιαστεί για κλιμακώσιμες B2B αναπτύξεις με ολοκληρωμένο σχεδιασμό, τυποποιημένες διεπαφές και αξιόπιστη οθόνη Full HD για συνεπή εγκατάσταση σε πολλαπλές τοποθεσίες.
Μπορεί η συσκευή να προσαρμοστεί για διαφορετικές απαιτήσεις του έργου;
Ναι, αυτός ο υπολογιστής με οθόνη αφής υποστηρίζει την εξατομίκευση OEM και ODM, συμπεριλαμβανομένων προσαρμοσμένων ρυθμίσεων υλικού, προεγκατεστημένου λογισμικού, ετικετοποιημένων διεπαφών ή συγκεκριμένων επιλογών συνδεσιμότητας.
Γιατί αυτή η λύση είναι καλύτερη για βιομηχανικά περιβάλλοντα από τις οθόνες καταναλωτικής ποιότητας;
Κατασκευάστηκε για συνεχή, υψηλής ζήτησης χρήση με βιομηχανικά εξαρτήματα, ακριβή ανάλυση 0.227mm αφής και χρόνο απόκρισης 5ms για αξιόπιστη απόδοση σε απαιτητικά περιβάλλοντα.
Πώς ενσωματώνεται με το υπάρχον εταιρικό λογισμικό;
Το σύστημα υποστηρίζει διάφορες λύσεις λογισμικού επιχειρήσεων, συμπεριλαμβανομένων των πλατφορμών λιανικής πώλησης POS, των συστημάτων ελέγχου διαδικασιών παραγωγής, των εφαρμογών διαχείρισης υγειονομικής περίθαλψης και της εταιρικής ψηφιακής σήμανσης.
Ποια είναι η αναμενόμενη διάρκεια ζωής και το συνολικό κόστος ιδιοκτησίας;
Σχεδιασμένο για λειτουργία 24/7 με ελαχιστοποιημένες ανάγκες συντήρησης και αντικατάστασης, με αποτέλεσμα χαμηλότερο συνολικό κόστος ιδιοκτησίας και υψηλότερη απόδοση επένδυσης.
Τι είδους υποστήριξη παρέχεται μετά την πώληση;
Επαγγελματική υποστήριξη B2B, συμπεριλαμβανομένης της απομακρυσμένης αντιμετώπισης προβλημάτων, των ενημερώσεων firmware, της προμήθειας ανταλλακτικών, καθοδήγησης ενσωμάτωσης και τεχνικής τεκμηρίωσης.
Είναι η συσκευή αυτή κατάλληλη τόσο για πελάτες μικρής κλίμακας όσο και για πελάτες επιχειρήσεων;
Ναι, ο συντελεστής μορφής του είναι ιδανικός για περιβάλλοντα περιορισμένου χώρου, ενώ η αξιοπιστία και η επεκτασιμότητά του σε βιομηχανικό επίπεδο το καθιστούν κατάλληλο για μεγάλες επιχειρήσεις.
Πώς η εταιρεία σας υποστηρίζει τους συνεργάτες πέρα από την προμήθεια υλικού;
Παρέχουμε συνεργασία με επίκεντρο το έργο, συμπεριλαμβανομένης της συμβουλευτικής ανάπτυξης, καθοδήγησης της ολοκλήρωσης, προσαρμογής OEM και ενεργοποίησης της αγοράς για τους διανομείς.