|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | HOP1008 |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | $99.00 - $105.00 / Piece |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό κουτί για Android tablet 10,1 ιντσών |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
L-shape Touch Screen Android Tablet 10 Inch 10.1" με RJ45 Ethernet
Στο σημερινό ταχέως μεταβαλλόμενο περιβάλλον λιανικής, φιλοξενίας και επιχειρήσεων, οι επιχειρήσεις απαιτούν αξιόπιστες, ευέλικτες και έτοιμες για το μέλλον λύσεις που ενσωματώνονται απρόσκοπτα στις πραγματικές λειτουργίες. Το 17.3-ιντσών L-Shape All-in-One Touch Screen PC συνδυάζει απόδοση, ανθεκτικότητα και σχεδιασμό σε μία συσκευή που ταιριάζει αβίαστα σε πολλαπλές εμπορικές εφαρμογές.
Αυτό το all-in-one Android touch PC είναι κατασκευασμένο για να ανταποκρίνεται στις προσδοκίες των υπευθύνων προμηθειών και των ολοκληρωτών συστημάτων που απαιτούν τεχνολογία που μπορεί να κλιμακωθεί σε έργα, να ελαχιστοποιήσει τον χρόνο διακοπής λειτουργίας και να προσφέρει μακροπρόθεσμη απόδοση επένδυσης.
Ο σχεδιασμός σε σχήμα L βελτιστοποιεί τις γωνίες θέασης, διασφαλίζει εργονομική αλληλεπίδραση και καθιστά τη μονάδα κατάλληλη για περιβάλλοντα με περιορισμένο χώρο στον πάγκο. Είτε είναι τοποθετημένο σε περίπτερο αυτοεξυπηρέτησης, είτε χρησιμοποιείται ως τερματικό πληροφοριών, είτε αναπτύσσεται για ψηφιακή σήμανση, η μορφή προσαρμόζεται φυσικά στις εμπορικές ανάγκες.
Η οθόνη 17.3 ιντσών παρέχει μια ισορροπία μεταξύ συμπαγούς μεγέθους και ορατότητας, προσφέροντας ευκρινείς εικόνες που ενισχύουν την αλληλεπίδραση του χρήστη, ενώ η ευαίσθητη οθόνη αφής διασφαλίζει ομαλή αλληλεπίδραση για τους τελικούς χρήστες σε σενάρια υψηλής κίνησης.
| Σύστημα | Προδιαγραφή |
|---|---|
| CPU | Τετραπύρηνος cortex A7, 1.3G |
| RAM | 1GB |
| Εσωτερική Μνήμη | 8GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android 6.0 |
| Οθόνη Αφής | Χωρητική οθόνη αφής 5 σημείων |
| Οθόνη | Προδιαγραφή |
| Πάνελ | Πάνελ LED IPS 10.1" |
| Ανάλυση | 1280*800 |
| Ενεργή Περιοχή | 216.96(Υ)x135.6mm(Π) |
| Λειτουργία Οθόνης | Κανονικά μαύρο, IPS |
| Γωνία Θέασης | 85/85/85/85(Α/Δ/Π/Κ) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 1000:1 |
| Φωτεινότητα | 250cd/m2 |
| Αναλογία Οθόνης | 16:10 |
| Δίκτυο | Προδιαγραφή |
| WiFi | 802.11b/g/n/ac, 2.4G+5G |
| Ethernet | Κουτί μετατροπής RJ45 (Επέκταση) |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Διεπαφή | Προδιαγραφή |
| Υποδοχή Κάρτας | SD, Υποστηρίζει έως 32GB |
| Συσκευή USB | Mini USB OTG |
| Κεντρικός Υπολογιστής USB | Κεντρικός Υπολογιστής USB 3.0 |
| Υποδοχή Τροφοδοσίας | Είσοδος τροφοδοσίας DC |
| HD | Έξοδος HD |
| RJ45 | RJ45 |
| Ακουστικά | Ακουστικά 3.5mm |
| Σειριακή Θύρα | 4P-2.0mm, σειριακή θύρα |
| Αναπαραγωγή Πολυμέσων | Προδιαγραφή |
| Μορφή Βίντεο | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263, H.264, VC1, RV κ.λπ., υποστηρίζει έως 4K |
| Μορφή Ήχου | MP3/WMA/AAC κ.λπ. |
| Φωτογραφία | JPEG |
| Άλλα | Προδιαγραφή |
| Βάση Στήριξης Τοίχου | Στήριξη τοίχου 100mm*100mm |
| Ηχείο | 2*2W |
| Κάμερα | 2.0M/P, Μπροστινή κάμερα |
| Μικρόφωνο | Ναι |
| Γλώσσα | Πολλαπλές γλώσσες |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -10°C έως 60°C |
| Αξεσουάρ | Προδιαγραφή |
| Προσαρμογέας | Προσαρμογέας, 12V/2A |
| Εγχειρίδιο Χρήστη | Ναι |
Για τους ολοκληρωτές συστημάτων, η αξιοπιστία είναι μια βασική απαίτηση. Αυτή η συσκευή τροφοδοτείται από το Android 6.0, προσφέροντας συμβατότητα με ένα ευρύ φάσμα επιχειρηματικών εφαρμογών και προσαρμοσμένων λύσεων λογισμικού. Η ενσωματωμένη συνδεσιμότητα WiFi διασφαλίζει σταθερή επικοινωνία δεδομένων, μειώνοντας την ανάγκη για περίπλοκη καλωδίωση και επιτρέποντας πιο ευέλικτη εγκατάσταση.
Για έργα που απαιτούν αξιοπιστία δικτύου, η σταθερή απόδοση της συσκευής και ο βελτιστοποιημένος σχεδιασμός του συστήματος διασφαλίζουν ότι οι κρίσιμες για την επιχείρηση εφαρμογές λειτουργούν ομαλά χωρίς διακοπή.
Οι διανομείς και οι διαχειριστές έργων αναζητούν συχνά λύσεις που είναι προσαρμόσιμες σε συγκεκριμένες επιχειρηματικές περιπτώσεις. Αυτό το all-in-one PC είναι πλήρως προσαρμόσιμο υπό μοντέλα OEM και ODM, επιτρέποντας στους συνεργάτες να προσαρμόζουν το σχεδιασμό, τη διεπαφή ή την επωνυμία σύμφωνα με τις ανάγκες των πελατών τους.
Αυτό το ευέλικτο touch screen PC έχει αποδειχθεί αποτελεσματικό σε τομείς όπως το λιανικό εμπόριο, η φιλοξενία, η εκπαίδευση, η υγειονομική περίθαλψη και τα εταιρικά περιβάλλοντα. Στο λιανικό εμπόριο, υποστηρίζει σταθμούς αυτοεξυπηρέτησης ή περιήγησης προϊόντων. Στη φιλοξενία, λειτουργεί απρόσκοπτα ως λύση check-in επισκεπτών ή ψηφιακός θυρωρός. Στην εκπαίδευση και σε εταιρικά περιβάλλοντα, λειτουργεί ως εργαλείο παρουσίασης, οθόνη πληροφοριών ή σταθμός διαδραστικής εκπαίδευσης.
Καλύπτοντας αυτές τις ποικίλες εφαρμογές, βοηθά τους υπεύθυνους προμηθειών και τους ολοκληρωτές να μειώσουν την ανάγκη για πολλαπλές συσκευές, απλοποιώντας την ανάπτυξη και τη συντήρηση σε πολλαπλές τοποθεσίες.
Πέρα από τις προδιαγραφές υλικού, αυτή η συσκευή αφορά την επιχειρηματική αξία. Για τους διανομείς, σημαίνει ένα προϊόν που μπορεί να εισαχθεί σε πολλαπλές αγορές με σιγουριά. Για τους ολοκληρωτές, απλοποιεί την ανάπτυξη και μειώνει την τεχνική τριβή. Για τους τελικούς χρήστες, προσφέρει μια ομαλή και αξιόπιστη εμπειρία που χτίζει εμπιστοσύνη στην επωνυμία σας.
Κάθε λεπτομέρεια — από τον εργονομικό σχεδιασμό σε σχήμα L έως την ευελιξία της πλατφόρμας Android — είναι σχεδιασμένη με γνώμονα την εμπορική κλιμάκωση και την επιχειρησιακή αποδοτικότητα.
Όταν συνεργάζεστε μαζί μας, δεν αγοράζετε απλώς ένα 17.3-ιντσών Android all-in-one PC. Εξασφαλίζετε μια λύση που υποστηρίζεται από μια ομάδα που κατανοεί τις αναπτύξεις έργων, τις προκλήσεις ενσωμάτωσης και την ανάγκη για ισχυρή υποστήριξη μετά την πώληση. Εστιάζουμε στο να είμαστε ένας αξιόπιστος συνεργάτης, διασφαλίζοντας ότι κάθε μονάδα που παραδίδεται συμβάλλει στην επιχειρηματική σας ανάπτυξη και την επιχειρησιακή σας επιτυχία.