1500R 200hz 30 ιντσών καμπυλωτή οθόνη υπολογιστή / 2K 1ms Ultrawide PC Gaming Monitor
| Μέγεθος οθόνης: | 30 ιντσών |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπαλκ |
| Απόφαση: | 2560*1080 |
| Τύπος διεπαφής: | HDMI, DP |
| ποσοστό ανανέωσης: | 200HZ |
| Μέγεθος οθόνης: | 30 ιντσών |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπαλκ |
| Απόφαση: | 2560*1080 |
| Τύπος διεπαφής: | HDMI, DP |
| ποσοστό ανανέωσης: | 200HZ |
| Μέγεθος οθόνης: | 30 ιντσών |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπαλκ |
| Απόφαση: | 2560*1080 |
| τύπος διεπαφής: | HDMI, DP |
| ποσοστό ανανέωσης: | 200HZ |
| Μέγεθος οθόνης: | 30 ιντσών |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπαλκ |
| Απόφαση: | 2560*1080 |
| τύπος διεπαφής: | HDMI, DP |
| ποσοστό ανανέωσης: | 75Hz |
| Μέγεθος οθόνης: | 30 ιντσών |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπαλκ |
| τύπος διεπαφής: | HDMI, DP |
| εγγύηση: | 3 έτη |
| Φως LED: | Πίσω φως LED |
| Μέγεθος οθόνης: | 24 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπαλκ |
| Απόφαση: | 1920x1080 |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, DP |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | 144HZ |
| Μέγεθος οθόνης: | 27 ίντσα |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπαλκ |
| Απόφαση: | 2560*1440 |
| τύπος διεπαφής: | HDMI, DP |
| ποσοστό ανανέωσης: | 165HZ |
| Μέγεθος οθόνης: | 27 ίντσα |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπαλκ |
| Απόφαση: | 2560*1440 |
| τύπος διεπαφής: | HDMI, DP |
| ποσοστό ανανέωσης: | 165HZ |
| Μέγεθος οθόνης: | 24 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπαλκ |
| Απόφαση: | 1920x1080 |
| Τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, DP |
| ποσοστό ανανέωσης: | 144HZ |
| Μέγεθος οθόνης: | 27 ίντσα |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπαλκ |
| Απόφαση: | 3840X2160 |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, DP |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | 60 Hz |
| Μέγεθος οθόνης: | 20 ιντσών Wide Screen |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο/λευκό |
| Απόφαση: | 1600x900 |
| τύπος διεπαφής: | Συνεχής ρεύμα, HDMI, VGA |
| Φωτεινότητα: | 250 cd/m2 |
| Απόφαση: | 4K 3840x1080 @ 120hz |
|---|---|
| Αναλογία οθόνης: | 21:9 |
| Κυρτότητα: | R3000 |
| ποσοστό ανανέωσης: | 1 ms |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Μέγεθος οθόνης: | 49 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπαλκ |
| Απόφαση: | 4K 3840x1080@144hz / 5K 120hz |
| Τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, DP |
| ποσοστό ανανέωσης: | 144/120hz |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, DP |
|---|---|
| ποσοστό ανανέωσης: | 144HZ |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| ΔΕΠ: | Υποστήριξη G-sync, ελεύθερος συγχρονισμός |
| Εγγύηση: | 3 έτη |
| Μέγεθος οθόνης: | 32 ίντσες |
|---|---|
| να σταθεί: | Ρυθμίσιμο |
| Απόφαση: | 2560x1440 |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, DP |
| ποσοστό ανανέωσης: | 165HZ |
| Μέγεθος οθόνης: | 24 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | 16.7M |
| Απόφαση: | 2560x1440 |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, DP |
| ποσοστό ανανέωσης: | 165HZ |