1800R 1080P Full HD 165Hz Curved 32 Inch Gaming Monitor 144hz 1ms
| Απόφαση: | 1920x1080 |
|---|---|
| Αναλογία οθόνης: | 21:9 |
| Κυρτότητα: | 1800R |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | 1 ms |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Απόφαση: | 1920x1080 |
|---|---|
| Αναλογία οθόνης: | 21:9 |
| Κυρτότητα: | 1800R |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | 1 ms |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Απόφαση: | 1920x1080 |
|---|---|
| Αναλογία οθόνης: | 21:9 |
| Κυρτότητα: | 1800R |
| ποσοστό ανανέωσης: | 1 ms |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Απόφαση: | 2560*1440P |
|---|---|
| Αναλογία οθόνης: | 16:9 |
| Κυρτότητα: | 2800R |
| ποσοστό ανανέωσης: | 1 ms |
| Φωτεινότητα: | 300cd/m2 |
| CPU: | Τετραπύρηνος 1,3 GHz |
|---|---|
| Χρώμα: | λευκό χρώμα |
| Καλέστε χειραψία: | Ναί |
| Λειτουργία: | NFC POE |
| Χρήση: | Νοσοκομείο |
| Πίνακας αφής: | Δυνατιστική πινελιά 10 σημείων |
|---|---|
| Χρώμα: | μαύρο, άσπρο |
| CPU: | Τετραπύρηνος κορ |
| Wifi: | 802.11b/g/n (2.4GHz & 5.0GHz προαιρετικά) |
| Ψήφισμα: | 1280 X 800 εικονοκύτταρα |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 27 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 170 /160 (H/V) |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα, δεύτερη κάμερα, μπροστά 0.3MP πίσω 0.3MP |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| Μέγεθος οθόνης: | 7 " |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Αλλοδαπός |
| Τύπος επεξεργαστή: | Πυρήνας οκτά |
| Τύπος: | IPS |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εσωτερικού χώρου |
| γωνία θέασης: | 89 /89 /89 /89 (Λ/Ρ/Υ/Δ) |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Χρόνος απόκρισης: | 5 ms |
| Μέγεθος οθόνης: | 32 ιντσών |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| τύπος διεπαφής: | HDMI, θύρα οθόνης |
| Τύπος: | Επικοινωνία σε υπέρυθρη ακτινοβολία, χωρητική ακτινοβολία |
| Λάμψη: | 350cd/m2 (1000cd/m2, προαιρετικό) |
| Εγγύηση (έτος): | 2 ετών |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Κατάσταση προϊόντων: | Νέος |
| Μέγεθος: | 15.6 ιντσών Android Tablet PC |
|---|---|
| Εφαρμογή: | εμπορική διαφήμιση |
| Λάμψη: | 250cd/m2 |
| Χρόνος απόκρισης: | 5ms |
| Ethernet: | Υποστήριξη |
| Εγγύηση (έτος): | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB τύπου C |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| CPU: | RK3288, Quad-Core Cortex A17,1,6G |
|---|---|
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2GB |
| Σμήνος: | 16GB |
| Σύστημα λειτουργίας: | Android 8.1 |
| Οθόνη αφής: | Δυνατιστική πινελιά 10 σημείων |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | usb |
| Camera: | Front Camera |
| Εγγύηση (Έτη): | 3 έτη |
|---|---|
| Διεπαφή κίνησης: | USB HDMI RJ45 |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
| Κατασκευή μεταποιητών: | Rockchip |