350cd/M2 1080p 24 ιντσών Curved PC Gaming Monitor 144hz 1ms με Freesync VA Panel
| Μέγεθος οθόνης: | 24 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπαλκ |
| Απόφαση: | 1920x1080 |
| Τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, DP |
| ποσοστό ανανέωσης: | 144HZ |
| Μέγεθος οθόνης: | 24 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπαλκ |
| Απόφαση: | 1920x1080 |
| Τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, DP |
| ποσοστό ανανέωσης: | 144HZ |
| Απόφαση: | 1920x1080 |
|---|---|
| Αναλογία οθόνης: | 21:9 |
| Κυρτότητα: | 1800R |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | 1 ms |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Μέγεθος οθόνης: | 24 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπαλκ |
| Απόφαση: | 1920x1080 |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, DP |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | 144HZ |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, DP |
|---|---|
| ποσοστό ανανέωσης: | 144HZ |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| ΔΕΠ: | Υποστήριξη G-sync, ελεύθερος συγχρονισμός |
| Εγγύηση: | 3 έτη |
| Μέγεθος οθόνης: | 24 ίντσες |
|---|---|
| Απόφαση: | 1920x1080 |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, DP |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | 144HZ |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Μέγεθος οθόνης: | 49 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπαλκ |
| Απόφαση: | 4K 3840x1080@144hz / 5K 120hz |
| Τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, DP |
| ποσοστό ανανέωσης: | 144/120hz |
| Μέγεθος οθόνης: | 27 ίντσα |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπαλκ |
| Απόφαση: | 2560*1440 |
| τύπος διεπαφής: | HDMI, DP |
| ποσοστό ανανέωσης: | 165HZ |
| Μέγεθος οθόνης: | 27 ιντσών καμπύλη οθόνη παιχνιδιού |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασπροκόκκινο και κόκκινο |
| Απόφαση: | 2560*1440/1920*1080 προαιρετικό |
| Τύπος διεπαφής: | HDMI, DP, USB |
| ποσοστό ανανέωσης: | 165HZ |
| Μέγεθος οθόνης: | 49 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπαλκ |
| Απόφαση: | 4K 3840x1080@144hz |
| Τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, DP |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | 144HZ |
| Μέγεθος οθόνης: | 49 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπαλκ |
| Απόφαση: | 4K 3840x1080@144hz |
| Τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, DP |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | 144HZ |
| Μέγεθος οθόνης: | 3440*1440 4K |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπαλκ |
| Απόφαση: | 4K 3840x1080@144hz |
| Τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, DP |
| ποσοστό ανανέωσης: | 144HZ |
| Μέγεθος οθόνης: | 27 ίντσα |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπαλκ |
| Απόφαση: | 2560*1440 |
| τύπος διεπαφής: | HDMI, DP |
| ποσοστό ανανέωσης: | 165HZ |
| Μέγεθος οθόνης: | 34 ίντσα |
|---|---|
| Απόφαση: | 3440*1440 |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, DP |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | 144HZ |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Απόφαση: | 2K 2560x1440 |
|---|---|
| Αναλογία οθόνης: | 16:9 |
| Κυρτότητα: | R3000 |
| ποσοστό ανανέωσης: | 1 ms |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Μέγεθος οθόνης: | 49 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπαλκ |
| Απόφαση: | 4K 3840x1080@144hz / 5K 120hz |
| Τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, DP |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | 144/120hz |